Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 10 sierpnia 2004 
    

Dźwięk Creative'a zintegrowany na płycie


Autor: DYD | źródło: e-mail | 10:20
Być może już niebawem, dzięki porozumieniu firm Analog Devices i Creative. Zgodnie z porozumieniem Creative wprowadzi na rynek rozszerzenie bazujące na technologii Sound Blaster do zintegrowanych systemów dźwiękowych firmy Analog Devices. Pozwoli to użytkownikom posiadającym komputery wyposażone w płyty główne różnych producentów a wykorzystujących układy audio firmy Analog Devices, uzyskać wyższą jakość dźwięku. Możliwości i funkcje nowych układów będą mogły zostać rozszerzone o: aplikacje głosowe, zaawansowane efekty dźwiękowe oraz wysoką jakość dźwięku w filmach DVD i w grach nowej generacji. Oprócz umożliwienia szerokim rzeszom klientów firmy Analog Devices rozbudowania swoich systemów dźwiękowych, Creative wprowadzi na rynek bogatą ofertę nowych kart dźwiękowych i systemów audio. Będą one dostępne po koniec roku 2004.

"Cieszymy się, że możemy zapewnić klientom firmy Analog Devices łatwą i atrakcyjną cenowo możliwość podniesienia jakości dźwięku na swoich komputerach do standardu Sound Blaster" - mówi Steve Erickson, wicedyrektor działu audio w Creative. "Po raz pierwszy w historii, dzięki prostemu w instalacji rozszerzeniu, użytkownicy kart dźwiękowych zintegrowanych z płytą główną mogą mieć dostęp do doskonałej jakości dźwięku oraz bogactwa funkcji oferowanych przez technologię Sound Blaster". "Jako firma mająca największy udział w rynku cieszymy się, że produkty i technologia Creative zostaną szeroko wykorzystane w systemach zintegrowanych z płytą główną", mówi John Croteau z Analog Devices.

Analog Devices zaopatruje ponad 50% rynku kart dźwiękowych zintegrowanych z płytą główną. W wysoko wydajne kodeki dźwiękowe tej firmy wyposażona jest większość płyt głównych, m.in. takich producentów, jak ASUS, Dell, Fujitsu-Siemens, HP, IBM, Intel, NEC Sony i Toshiba.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.