Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 10 sierpnia 2004 
    

Nowe płyty ABIT'a - Fatal1ty


Autor: DYD | źródło: 4press / x-bit labs | 10:55
Jeden z czołowych producentów płyt głównych, firma ABIT, zapowiedział wprowadzenie na rynek nowej serii swoich produktów - płyt rodziny Fatal1ty. Jak może wskazywać choćby sama nazwa urządzeń, nowości Abita będą dedykowane przede wszystkim graczom. "Nie ujawniamy wiele informacji na temat nowych płyt głównych serii Fatal1ty, ale bazując na dostępnych informacjach mogę powiedzieć, że produkty Fatal1ty będą całkowicie odmienne od tych, jakich można się spodziewać od ABIT-a" - wyjaśniał w nieco zagmatwany sposób rzecznik firmy.

Choć ABIT oficjalnie nie podaje żadnych szczegółów na temat zapowiadanej nowości, to na rynku pojawiły się pewne przecieki, według których pierwsza płyta główna serii Fatal1ty będzie oparta na chipsecie Intela i925X i będzie dedykowana pod procesory w obudowie LGA775. Pod koniec roku pojawić się ma płyta chipsetem i925XE, która będzie obsługiwać szynę systemową 1066MHz oraz płyta pod AMD64 na nForce4, prawdopodobnie wyposażona w 2 sloty PCI Express x16.

Początkowa seria płyt głównych Fatal1ty dostępna będzie jeszcze przed końcem tego miesiąca, natomiast oficjalna premiera nowości ABIT-a będzie miała miejsce podczas imprezy Quakecon 2004 odbywającej się w Dallas.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.