Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 13 sierpnia 2004 
    

Packard Bell celuje w iPoda


Autor: DYD | źródło: 4press / TheRegister | 14:40
Brytyjska firma Packard Bell zapowiedziała wypuszczenie w przyszłym miesiącu nowego odtwarzacza muzyki z dyskiem twardym o pojemności 5GB. Firma ma nadzieję, że zdobędzie nabywców wśród tych osób, które nie będą mogły zdobyć iPoda Mini.

Odtwarzacz Pocket M@estro będzie kompatybilny z formatami MP3 i WMA i będzie wyposażony w tuner. Dodatkowo sprzęt będzie mógł pełnić rolę dyktafonu, a co więcej urządzenie będzie mogło także zapisywać odbierane audycje radiowe w plikach MP3. Do wymiany danych z urządzeniem służyć będzie port USB 2.0.

Pocket M@estro posiada ekran OLED, na którym prezentowane są m.in. informacje o aktualnie odtwarzanym utworze. Zasilanie zapewnia akumulator litowo - jonowy, który wystarcza na ok. 7 godzin pracy urządzenia.

Choć Packard Bell nie ujawniło wielu szczegółów na temat swojego nowego odtwarzacza, ale zapowiedziało że Pocket M@estro będzie "nieco większy od karty kredytowej". Tak więc brytyjski konkurent iPoda przynajmniej wielkością odpowiada konkurentowi Apple, pytanie tylko czy zdobędzie także porównywalną popularność. W Wielkiej Brytanii Pocket M@estro w standardowej wersji będzie kosztował ok. 200 funtów, zaś model z dyskiem o pojemności 2,5 GB będzie tańszy o 50 funtów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.