Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 13 sierpnia 2004 
    

Dyski twarde dla kamer DV


Autor: DYD | źródło: 4press / DigitMag | 14:46
Firma Focus Enhancements zaprezentuje w grudniu nową, mniejszą wersję dysków twardych serii FireStore przeznaczonych do współpracy z kamerami wideo. FireStore FS-4 to urządzenie, które zapisuje rejestrowany przez kamerę obraz na wewnętrzny dysk twardy. FS-4 podłącza się do kamery wideo przez port FireWire. Urządzenie posiada także dodatkowy sześcio-pinowy port FireWire umożliwiający transfer danych do komputera. Nowość Focus Enhancements posiada wbudowany ekran LCD, który umożliwia administrowanie zawartością dysku, np. kasowanie niepożądanych plików. Napęd umożliwia zapisywanie danych w różnych formatach DV, m.in. Raw DV, AVI Typ 1, AVI Typ 2, Matrox AVI, Canopus AVI oraz QuickTime.

Model FS-4 Pro dodatkowo obsługuje formaty Avid OMF i Pinnacle AVI. Urządzenie jest także wyposażone w kilka dodatkowych funkcji. Model FS-4 z dyskiem twardym o pojemności 40GB kosztuje 799 USD, zaś model FS-4 Pro z dyskiem 40GB kosztuje 1195 USD; natomiast z dyskiem 80GB 1695 USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.