Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 20 sierpnia 2004 
    

Metaliczno-czarna Klawiatura Geniusa


Autor: DYD | 10:18
(1)
Genius wprowadził na rynek nową, cienką klawiaturę multimedialną - KB-19e NB. Produkt ten posiada wszystkie funkcje pełnowymiarowej klawiatury, mimo swoich cienkich rozmiarów (jedynie połowa grubości tradycyjnej klawiatury). Umożliwia użytkownikom ciche wprowadzenia danych w sposób, w jaki robią to użytkownicy notebooków. Metaliczno-czarny design, został opracowany z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych, którzy chcieliby korzystać z możliwości oferowanych przez pełnowymiarową klawiaturę.

Klawiatura wyposażona została w 19 "gorących" klawiszy dla dodatkowych aplikacji, takich jak multimedia czy Internet. Więcej informacji pod adresem: www.geniusnet.com.tw.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. niestety... (autor: grah | data: 20/08/04 | godz.: 11:45)
    uklad jest znowu wymyslem projektantow, a nie tym do czego ja jestem przyzwyczajony, jak na razie jedynym sensownym rozwiazaniem (z tej dzialki) pozostaje Logitech UltraX (oraz jedna z kalwiatur tracera, ale jakos dosc slaba).

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.