Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 31 sierpnia 2004 
    

BenQ S40 - multimedialna cyfrówka


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 10:59
(2)
BenQ s40 to multimedialny aparat cyfrowy, z wbudowanym radiem, odtwarzaczem plików MP3 oraz kamerą wideo. Aparat pozwala więc nie tylko na robienie zdjęć, ale także na słuchanie radia, odtwarzanie plików MP3, zapisywanie słownych komentarzy do zdjęć oraz nagrywanie sekwencji wideo. Rejestracja sekwencji wideo odbywa się w formacie ASF. Ponadto, każde zdjęcie może być opatrzone słownym komentarzem o długości do 20 s. Nowy BenQ Wyposażony został w 4,24 megapikselową matrycę CCD, 3-krotny zoom optyczny i obracany o 180 stopni ekran LCD do podglądu zdjęć. S40 jest malutki i lekki, jego wymiary to 96 x 63 x 40 mm, zaś waga to 180 g. Dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz niebieskim.

BenQ s40 zasila litowo-jonowy (Li-On) akumulator. Aparat wyposażony jest w DRS (Dual Recharge System) - system podwójnego ładowania. Pozwala on ładować akumulator za pomocą zasilacza (jest w wyposażeniu) lub z komputera poprzez złącze USB. Dołączony do zestawu program Q-music pozwala na łatwą edycję muzyki MP3.

Na polskim rynku s40 dostępny będzie już we wrześniu br. Sugerowana cena detaliczna aparatu to 1.299 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące realizowana w systemie door-to-door.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ble. (autor: Pleban | data: 31/08/04 | godz.: 15:00)
    Jeszcze niech do tego telefon kom. dointegruja ;-)

  2. Bravo oby tak dalej (autor: Mario2k | data: 31/08/04 | godz.: 16:26)
    I tak ma być , przecież zintegrowanie cyfrówki z playerem mp3 + funkcja dyktafonu nasówa sie automatycznie ,wszystkim moze zarządzać mały układ DSP aższkoda nie wykożystać takich możliwosci ,oby szybko sie ustandaryzowało takie połączenie kilku urządzeń

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.