Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 31 sierpnia 2004 
    

Nowy Pocket Loox serii 700


Autor: DYD | 20:46
Pocket LOOX'y serii 700 są już trzecią linią palmtopów oferowanych przez Fujitsu Siemens Computers. W porównaniu z dostępnymi już modelami serii 400 i 600, dwa nowe oferują bogatsze wyposażenie i lepszą wydajność. Nowe PDA służą do zaawansowanego zarządzania informacjami oraz pozwalają na bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz współpracę z aplikacjami biznesowymi. Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania dostępne na rynku palmtopów, jak np. procesor Intel PXA272 520 MHz i system operacyjny Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PC Second Edition. Pocket LOOX 710 i 720 są wyposażone w czytniki kart SD I/O i CF co pozwala na szerokie zastosowanie dodatkowych elementów, jak karty pamięci, czy moduły GPS.

Wyświetlacz 3,6" VGA w modelu LOOX 720 z rozdzielczością 640 x 480 pixeli gwarantuje krystalicznie czysty obraz i możliwość pracy w trybie "landscape" (poziomym). Jest także wbudowany aparat cyfrowy (1.3 Megapixeli) z lampą błyskową i możliwość nagrywania sekwencji wideo.

Oba modele oferują możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem (WLAN IEEE802.11b), Bluetooth 1.1 i podczerwień. Użytkownicy, którzy wymagają stałego połączenia z siecią niezależnie od miejsca, mogą zamówić dodatkową kartę CONNECT2AIR GSM/GPRS do połączenia przy pomocy sieci komórkowych.

Dzięki długiemu czasowi pracy na bateriach (do 12 godzin) i możliwości podłączenia słuchawek, oba LOOX'y serii 700 mogą służyć także jako MP3 playery.

Nowy procesor Intel PXA272 w połączeniu z systemem operacyjnym Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PC Second Edition znacznie zwiększają szybkość pracy systemu przy jednoczesnej redukcji poboru energii. W zależności od zastosowania, użytkownik może wybrać pomiędzy 4 ustawieniami preferującymi wydajność, czas pracy baterii lub automatyczny dobór mocy w zależności od aplikacji.

Wymienna bateria 1640 mAh umożliwia pracę do 12 godzin. W trakcie wymiany baterii głównej, dodatkowa wbudowana bateria zapewnia pracę bez przerwy do 30 minut.

Parametry obu modeli:

· Gniazda na karty SD I/O - MM card, Compact Flash typ II
· System Microsoft Windows Mobile Software 2003 for Pocket PC Second
Edition
· Bateria Litowo-Jonowa 1640 mAh, dodatkowa bateria
wewnętrzna umieszczona na stałe, pozwalająca na pracę do 30 minut bez baterii głównej
· Czas pracy Do 12 godzin pracy lub do 350 godzin w stanie "Stand by"
· Komunikacja WLAN, Bluetooth 1.1, IrDa
· Interfejsy Wbudowany mikrofon, głośnik, odbiornik do połączeń VoIP,
gniazdko do słuchawek, USB 1.1, Serial RS232
· Gwarancja 24 miesiące, transport w obie strony na koszt serwisu
· Inne Stacja dokujaca w standardzie

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.