Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 9 września 2004 
    

Xpand Rally Single Player Demo


Autor: DYD | źródło: e-mail | 18:53
(2)
Firma Techland opublikowała w dniu dzisiejszym Xpand Rally Single Player Demo. Wersja ta umożliwia graczom na ściganie się na trzech różnych trasach - wśród nich są dwie trasy rajdowe oraz jedna dla trybu freestyle. Demo oferuje do wyboru dwa samochody – oskę o mocy początkowej 180 koni oraz WRC z napędem na cztery koła o mocy 300 koni mechanicznych. Oba te samochody dostępne są w 5 różnych wersjach malowań. Podobnie jak pełna wersja gry demo to umożliwia tuning i modyfikacje samochodów. W pełnej wersji Xpand Rally gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu. Demo dostępne jest z gamershell.com (154 MB).

Atrakcją dema jest możliwość zmiany zarówno pory dnia, o której rozpocznie się wyścig jak i pogody podczas wyścigu. Wraz z rozbudowanym systemem powtórek, który oferuje kilka różnych kamer i efektów specjalnych gracze maja możliwość nagrywania powtórek do pliku AVI. Opcja ta pozwala na publikowanie swoich najlepszych przejazdów jako filmów oraz montowanie własnych rajdowych teledysków.

Pełna wersji Xpand Rally poza trybem single race oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami oraz tryb multiplayer.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. eeeee (autor: RusH | data: 10/09/04 | godz.: 04:28)
    czy ja tego newsa nie widze juz 3 raz ?

  2. pierwszy raz (autor: Auror | data: 10/09/04 | godz.: 13:16)
    to było demo SP, ale producent/wydawca wycdofał je czym prędzej (z bliżej niewyjaśnionych mi powodów), potem było demo MP, a teraz znowu wypuszczają demo SP :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.