Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 10 września 2004 
    

Cafe News


Autor: R4v | źródło: e-mail | 18:34
(3)
Cafe News jest pierwszym agregatorem aktualności, w którym rozbudowana aplikacja serwerowa przeszukuje odpowiednie adresy internetowe pobierając nagłówki artykułów i przesyłając je do programów klienckich. Dzięki takiej architekturze systemu, możliwe stało się stworzenie archiwum nagłówków prasowych oraz chronologiczne ułożenie napływających wiadomości.

Trwa intensywny rozwój aplikacji informacyjnej Cafe News. Program nasz obsługuje już ponad 180 kanałów informacyjnych, koncentrując w sobie nagłówki artykułów z najważniejszych źródeł informacji w polskim internecie. Codziennie w Cafe News ukazuje się blisko trzy i pół tysiąca nagłówków z codziennej „prasy internetowej”.

Program Cafe News pokazuje wszystkie wiadomości opublikowane danego dnia (aplikacja serwerowa stale monitoruje źródło wiadomości), a nie tylko wiadomości znajdujące się aktualnie na serwerze. Program Cafe News pozwala na proste zarządzanie wiadomościami nowymi i przeczytanymi. Dzięki wygodnemu menu kontekstowemu można oznaczać wiadomości jako przeczytane lub nowe, oraz pobierać wiadomości archiwalne.

Nagłówki artykułów mogą być prezentowane w formie listy wiadomości lub jako przesuwany pasek umieszczony na desktopie ponad uruchomionymi aktualnie aplikacjami. Program może być ponadto osadzony w dowolnej aplikacji stanowiąc np. element paska narzędziowego. Można go również ubrać w skórki uatrakcyjniające wygląd programu.

Aplikacja Cafe News jest najbardziej wyczerpującym źródłem aktualizowanych na bieżąco informacji w polskim internecie. Zawiera wiadomości z kategorii: wiadomości dnia, wiadomości regionalne, sport, komputery, internet, media, biznes, finanse, praca, kariera, prawo, kultura, rozrywka, nauka i wiele innych. W naszym systemie średnio co pięć minut pojawia się kolejna porcja informacji.

Aplikacja Cafe News jest darmowa i można ją pobrać ze strony www.mmcafe.pl. Aktualnie dostępna jest wersja 2.0.0.10.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. ... blabla (autor: RusH | data: 11/09/04 | godz.: 07:09)
  >Cafe News jest pierwszym agregatorem aktualności,

  Nie prawda . moze w polsce hmm ... nie prawda :)
  to zdanie to klamstwo albo PR.
  Jesli to jest RSS agregator to sie chlopaki nie wysilili.


 2. niezły jest (autor: Cyrus | data: 12/09/04 | godz.: 22:12)
  naprawde :)
  Właśnie go testuję.


 3. dla RusHa (autor: lolek99 | data: 13/09/04 | godz.: 08:00)
  Przeczytaj dokładnie początek. Napisali "Cafe News jest pierwszym agregatorem aktualności, w którym rozbudowana aplikacja serwerowa..." Tak więc nie jest to zwykły czytnik RSS.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.