Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 25 czerwca 2001 
    

Coś zamiast Napstera ...


Autor: DYD | 00:09
Kolega PIvO napisał: "Szukając już od dawna porządnej alternatywy dla Napstera natknąłem się na doskonały program - Direct Connect. Cała zabawa polega na udostępnianiu swoich zasobów innym użytkownikom łącząc się z odpowiednimi serwerami. Mamy również możliwość czatowania z innymi osobami znajdującymi się na serwerze a co najważniejsze wymieniania się z nimi wszelakiego rodzaju plikami. Program jest znacznie przyjemniejszy w użytku od prezentowanego wcześniej eDoneky i nie stwarza problemów przy próbie połączenia się z serwerem. Z inicjatywy Krezusa powstał już nawet polski serwer tego programu znajdujący się pod adresem 195.205.133.33 - wystarczy dodać IP w ustawieniach programu i rozpocząć ściąganie. W razie jakichkolwiek problemów polecam TĄ stronę."

Skoro jesteśmy już przy temacie MP3, to ze swej strony mogę szczerze polecić alternatywę dla Napstera - doskonały program WinMX, który korzysta z wielu serwerów na raz, w tym także z zasobów Napstera.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.