Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 28 września 2004 
    

Weekendowy show cyfrowy


Autor: R4v | źródło: e-mail | 16:23
(1)
W dniach 23-24 października 2004 odbędzie się Warsaw Game Show – Targi Rozrywki Multimedialnej. Organizator – NETTEL S.A. i sponsor – INTEL przygotowali konkursy, niespodzianki, dobrą muzykę i świetną zabawę dla całej rodziny.

W programie imprezy przewidziano szereg turniejów indywidualnych i drużynowych. Do dyspozycji uczestników będzie 150 komputerów firmy Vobis wyposażonych w procesory Intel® Pentium® 4 z technologią HT oraz 50 konsol. Collin Mcrae Rally 2005, Star Wars Battlefields, Doom 3, Call of Duty: United Offensive, Warcarft 3 The Frozen Throne, Starcraft Broodwar, Painkiller to tytuły gier, w których będzie można się wykazać. Podczas Targów odbędą się oficjalne, polskie eliminacje do rozgrywek FIFA Interactive World Cup w grę FIFA 2005, których trzech zwycięzców pojedzie do Berlina na rozgrywki europejskie.

Uczestnicy zabawy wezmą udział w polskiej premierze konsoli XBOX™. Dla wielbicieli gier konsolowych przygotowano także turnieje w Dead or Alive 3, Midtown Madness 3 na kosolach XBOX oraz Soul Calibur 2 i Mario Cart Double Dash na Nintendo Game Cube. Na zwycięzców turniejów czekają super odjazdowe nagrody, m.in.: procesory Intel® Pentium® 4 z technologią HT, konsole X-BOX, karty graficzne Nvidia GeForce serii 6, dyski twarde Western Digital Raport i wiele gier komputerowych.

Pokazy ekstremalnego komputera dla graczy wyposażonego w procesor Intel® Pentium® 4 Extreme Edition to tylko deser do tego, co zgotuje nam Intel. Firma zaprezentuje w pełni funkcjonalny cyfrowy dom, w którym zgromadzone na komputerze zdjęcia, filmy i muzyka dostępne są w dowolnym pomieszczeniu, w którym dysponujemy telewizorem (bez użycia kabli). Na Targach będzie można zobaczyć w akcji najnowocześniejsze komputery, które ani wyglądem ani funkcjonalnością nie przypominają naszych starych dobrych PC-tów.

Atmosferę wszystkich punktów programu podgrzewać będzie muzyka na żywo - dj Alex, Dj Twister, DJ Spox, pokazy breakdance, MC Duże P i specjalne efekty wizualne – 4 ogromne ekrany podwieszone pod sufitem.

Wraz z organizatorem, zapraszamy na Warsaw Game Show 2004:
23-24 października 2004 – Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, od godz. 9.00 do 20.00.
Ceny biletów: 8 zł jednodniowy, 2-dniowy karnet - 12 zł.
Oficjalny serwis internetowy imprezy: www.wgs-trm.pl

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ech... (autor: Pleban | data: 29/09/04 | godz.: 17:15)
    W sumie to dobrze, ze teraz o tym piszecie, bo gdybym przez przypadek sie dowiedzial o czasie, to jeszcze moze bym poszedl, i co by to wtedy bylo... ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.