Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 13 października 2004 
    

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmarka


Autor: DYD | 14:31
Nowy "kombajn" Lexmark P6250 drukuje z szybkością 22 stron na minutę w czerni oraz 15 w kolorze, a zdjęcie formatu 10 x 15 cm bez marginesów w ciągu 38 s (testy za pośrednictwem www.wilhelm-research.com). Drukuje na wszystkich rodzajach nośników, bez marginesów, w 6 kolorach i we wszystkich standardowych formatach. Wydruk może następować z karty pamięci, aparatu cyfrowego lub komputera. P6250 zostało wyposażone we wbudowany czytnik kart pamięci aparatów cyfrowych, który dodatkowo posiada pokrywę zapobiegającą dostawaniu się kurzu. Urządzenie obsługuje technologię PictBridge, która umożliwia drukowanie zdjęć z aparatu cyfrowego - wystarczy podłączyć aparat z PictBridge do drukarki i wybrać w aparacie, po pojawieniu się wybranego zdjęcia na wyświetlaczu, opcję drukuj. Sugerowana cena brutto dla użytkownika końcowego to 899zł.

P6250 kopiuje i skanuje dokumenty przy wykorzystaniu skanera CIS o rozdzielczości 1200x2400 dpi i z 48-bitową głębią kolorów. Nowością jest system upraszczający pozycjonowanie skanowanego dokumentu. P6250 kopiuje w trybie autonomicznym, w czerni, kolorze oraz z jakością fotograficzną. Przy jednorazowym wyborze można uzyskać 99 kopii, szybkość pracy urządzenia przy kopiowaniu to 18 stron na minutę w czerni i 11 w kolorze.

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark P6250 zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz o wielkości 2,5 cala, który posiada funkcję wstecznego odliczania, informującą użytkownika o czasie pozostałym do zakończenia wydruku. Wyświetlacz również udostępnia wbudowany instruktaż filmowy - podczas wymiany nabojów jest dostępny animowany pokaz, krok po kroku demonstrujący wykonywane czynności. Wyświetlacz również informuje o poziomie atramentu w nabojach, udostępnia podgląd wydruku, umożliwia przeglądanie zdjęć.

P6250 jest także wyposażone w system obsługi papieru Accu-Feed - to technologia, która automatycznie wykrywa rodzaj załadowanego nośnika oraz odpowiednio dopasowuje ustawienia sterownika dla uzyskania jak najlepszych wydruków. Obrazy są drukowane w trybie foto z rozdzielczością 4800 x 1200 dpi.

Dodatkową cechą, dzięki której drukowanie zdjęć przez P6250 staje się łatwiejsze dla użytkownika jest inteligentne oprogramowanie dostarczane wraz z urządzeniem. Nosi ono nazwę Lexmark Imaging Studio, dzięki niemu można retuszować fotografie i uzyskać znakomite efekty w kilka sekund. Oprogramowanie to zostało zaprojektowane pod kątem harmonijnej współpracy z technologiami firmy Lexmark, poprzez 1-krotne kliknięcie ułatwia dokonanie: redukcji efektu "czerwonych oczu", kadrowanie i skalowanie, wyostrzanie obrazu oraz korektę kolorów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.