Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 27 czerwca 2001 
    

Logitech z Yahoo! w zakresie kamer QuickCam


Autor: DYD | 01:51
Logitech twórca linii kamer internetowych QuickCam i sprzętu multimedialnego oraz Yahoo! podpisują umowę o współpracy w zakresie promocji kamer internetowych QuickCam oraz promowaniu oprogramowania jakim jest Yahoo! Messenger. Dzięki podpisanej umowie Logitech ma zamiar zdobyć nowych użytkowników kamer, zaś Yahoo wprowadzić do oprogramowania Yahoo! Messenger możliwość komunikacji wizualnej - czyli wideokonferencji. Rozwiązanie takie zapewnia użytkownikom możliwość komunikacji "w cztery oczy" z rodziną, przyjaciółmi oraz bliskimi. Poczynając od lipca, wszystkie kamery Logitech z serii QuickCam sprzedawane będą z załączonym na krążku CD oprogramowaniem Yahoo! Messenger. Zarówno obecni użytkownicy kamer Logitech, jak i użytkownicy oprogramowania Yahoo! Messenger mogą ściągnąć niezbędne oprogramowanie i uaktualnienia ze strony messenger.yahoo.com.

"Połączenie komunikacji poprzez Yahoo! oraz sprawdzonych kamer Logitech serii QuickCam nadaje nowy wymiar rynkowi komunikacji i wymiany informacji w sieci" - powiedział Junien Labrouse, szef oddziału projektującego kamery Logitech. "Obie firm zgadzają się co do kwestii że rozwój tej części internetu pozwoli użytkownikom spojrzeć na niego w zupełnie nowym świetle".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.