Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 27 czerwca 2001 
    

KYRO II 64MB vs. GF2 PRO 64MB


Autor: DYD | 09:28
Startujemy z poranną aktualizacją. Vidid z portalu komputery.bydgoszcz.pl poinformował, że pod tym adresem znajduje się recenzja głośnego układu Kyro II w porównaniu z kartą opartą o Geforce 2 PRO 64 MB DDR. Poniżej "kawałek" tekstu wycięty z tego porównania:
Geforce wykazał swoją wyższość w większości testów, aczkolwiek nie jest to zwycięstwo miażdżące. Kyro II jest kartą bardzo szybką i we wszystkich grach zapewniał płynną zabawę w rozdzielczości co najmniej 1024x768x32. Subiektywne odczucia z gier nie różnią się specjalnie i na obu kartach ma się wrażenie idealnej prędkości, aczkolwiek testy wypadają na korzyść produktu Nvidii. Słabe wyniki w obu 3D markach nijak się mają do rzeczywistych osiągów Kyro II i nie należy się nimi sugerować. Oprócz Q3 i UT przetestowałem kilka innych gier: NFS5, Serious Sam, Sacrifice oraz Blade of Darkness i nie zauważyłem żadnych przekłamań w grafice, co zdarzało się Kyro I na tych samych sterownikach. To spory plus dla Herculesa, gdyż wytrąca argument konkurencji o niezgodności układów PowerVR z nowymi grami. Oczywiście na Geforcie również wszystko było w porządku.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.