Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 9 listopada 2004 
    

Niewielka zmiana cen AMD


Autor: Adam | źródło: DigiTimes | 09:18
(4)
Jak donosi serwis DigiTimes, AMD obniżyło wczoraj ceny swoich procesorów Athlon 64. Zmiany te mają na celu zwiększenia sprzedaży tych układów. Ostatnio zmiana cena miała miejsce w październiku, obecna nie jest już tak duża jak poprzednio. Największy spadek zanotowały ceny najtańszych modeli Athlonów 64, zmiana nie jest jednak zbyt wielka i sięga niecałych 11%. Cena modelu 2800+ w wersji Socket 754 uległa największej obniżce o 10,9%, model 3000+ S754 to obniżka o 9,5% a S939 o 8,9%, wersja 3200+ S754 zmieniła cenę o 7,4% a S939 o 7,5%. Model 3400+ S754 staniał o 7,4% a 3500+ S939 o 6%. Pozostałe modele staniały o około 1%. Zmiany cen dotyczą także procesorów Sempron, w tym wypadku jednak AMD wycofuje ze sprzedaży wersje "bulk", zastępując je wersjami "box". Ceny uległy niewielkim zmianom na niższe, a przecież wersje box są zazwyczaj droższe. Mamy więc swoistą obniżkę cen.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Jest mały błąd... (autor: pastor666 | data: 9/11/04 | godz.: 12:25)
  Ostatnie zdanie miało chyba wyglądać: „Mamy więc swoistą podwyżkę cen” a nie (...)”obniżkę”. Błąd może nieznaczny ale trzeba przecież dążyć do doskonałości :-)

  Przy okazji pragnę wyrazić swój podziw dla „twórczości” Adama. Był taki czas na TwojePC, że zastanawiałem się nad całkowitym zaglądanie do tego wortalu. Newsów było nie wiele, a wszystkie bardzo słabe merytorycznie. W zasadzie do przeczytania nadawał się tylko tytuł, bo treścią był zazwyczaj bełkot marketingowców różnorakich gigantów IT. Pozostałem na TPC tylko dla tego, że szukając alternatywy spostrzegłem, iż w Polsce we wszystkich wortalach komputerowych newsy są niemal identyczne (równie beznadziejnie redagowane) .

  Kiedy czytam informacje napisaną przez Adama, wiem że zdania powstawały w jego głowie a nie poprzez „kopiuj (Ctrl+C), wklej (Ctrl+V)”. Do tego niejednokrotnie widać, że nim coś „naskrobie” to zbada problem bliżej. To rozumiem – za nim zacznie o czymś pisać staje się swoistym specjalistą tego tematu.

  Oby tak dalej, wielkie dzięki za newsy z prawdziwego zdarzenia.
  :-D


 2. Newsy... (autor: DYD-Admin | data: 9/11/04 | godz.: 13:10)
  Prawdą jest, że zamieszczamy część newsów pochodzących bezpośrednio od firm, które jak to jest powszechne, wysyłają informacje prasowe na temat różnych produktów. Jednak zawsze daną treść redagujemy i usuwamy w większości różne slogany marketingowe, które zagłuszają główna treść newsa.

  Oczywiście zdajmy sobie sprawę, że newsy autorskie, merytorycznie poprawne, tworzone przed naszych redaktorów są w większości ciekawsze od "prasówek", dlatego nie zaniedbujemy tego typu działalności.


 3. Widocznie się przejęzyczyłem... (autor: AdamDuzy-Redakcja | data: 9/11/04 | godz.: 14:27)
  dzięki za zwrócenie uwagi, i serdecznie dziękuje za miłe słowa :)

 4. pastor666 ma raqcje (autor: RusH | data: 9/11/04 | godz.: 16:00)
  Adam jestes wielki (nie tylko Duzy) :))
  Zagladajac tutaj po /. i usenecie bardzo czesto jestem milo zaskoczony znajdujac dokladnie te newsy, ktore mnie tam zaciekawily. Postujesz najmniej szumu, a najwiecej smaczkow. Keep up.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.