Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 30 listopada 2004 
    

Audigy 2 @ PCMCIA dla Notebooków


Autor: DYD | 16:05
Creative poinformował o wprowadzeniu pierwszej karty Sound Blaster PCMCIA. Kartę Sound Blaster Audigy 2 ZS Notebook można podłączyć do gniazda PCMCIA dowolnego notebooka, co pozwala uzyskać lepszej jakości dźwięk w komputerze przenośnym. Karta jest zgodna ze standardem dźwięku 5.1 i 7.1 oraz jest wyposażona w cyfrowe wejścia i wyjścia. Zapewnia odstęp sygnału od szumu na poziomie 104 dB i jest zgodna z formatem 24-bit/192kHz Advanced Resolution DVD-Audio. Audigy 2 ZS Notebook to pierwsza na świecie karta dźwiękowa do notebooków z certyfikatem THX. Karta Sound Blaster Audigy 2 ZS Notebook pojawi się na rynku w cenie 529 PLN brutto.

Do karty Sound Blaster Audigy 2 ZS Notebook, oprócz oprogramowania Creative MediaSource umożliwiającego łatwe kopiowanie i konwertowanie plików oraz zarządzanie kolekcją muzyki cyfrowej, dołączone jest nowe oprogramowanie Smart Recorder. Zapewnia ono łatwe, automatyczne nagrywanie bezpośrednio do formatu MP3 z takich źródeł, jak radio internetowe, płyty winylowe, kasety magnetofonowe lub odtwarzacze MiniDisc. Oferowana przez nie funkcja rozdzielania utworów pozwala wykrywać pauzy między utworami i automatycznie dzieli nagranie na pojedyncze kawałki.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.