Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 6 grudnia 2004 
    

Karty graficzne Epox z układami ATI


Autor: Adam | źródło: The Inquirer | 00:02
(2)
Znana głównie z produkcji płyt głównych firma Epox wprowadza do sprzedaży dwie nowe karty graficzne, bazujące na układach ATI. Wcześniej ta sama firma zamierzała produkować karty z układami nVidia, ale jak widać plany uległy zmianie. Epox obiecuje także wprowadzić wkrótce do sprzedaży karty z układami ATI ale dla magistrali PCI-Express. Nowe karty lokują się na dolnej półce i bazują na GPU Radeon 9250 i 9550 - pierwszy z modeli nosi oznaczenie A925-LD8 a drugi A955-LD8. Obydwie karty posiadają 128 MB pamięci i wyjścia D-Sub, DVI i TV-Out, ale model A925-LD8 najprawdopodobniej z 64 bitową szyną. Obie karty przeznaczone są dla magistrali AGP i wyposażone są w pasywne chłodzenie, bez wentylatorów. Dokładne ceny kart nie zostały przedstawione.


Epox A925-LD8


Epox A955-LD8


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Dla mnie makabra... (autor: DAWIDUS | data: 6/12/04 | godz.: 12:31)
    Dlaczego tak uznana i szanowana firma jak Epox chce produkować taki szjs. Mamy 2004 rok i kto serwuje podłączenie monitora CRT przez kawałek zwykłego kabla sygnałowego???? Rozumiem, niska cena ale w biurze nie potrzeba hiper wydajności tylko jakości obrazu. Jak dla mnie szajs... poczekam na testy i nie sądze abym jakoś specjalnie sie nimi zaskoczył. Rozumiem jakiś mało znany producent, diabli wiedzą skąd.... ale EPOX???

  2. To ma sens (autor: MARC | data: 6/12/04 | godz.: 21:34)
    Takie polaczenie robie sie, aby mozna bylo wlozyc karte w obudowe niskoprofilowa. Wtedy mozesz albo podlaczyc sie do LCD w biurze, albo na tym kabelku podlaczasz obok drugiego sledzie a samym wyjsciem VGA.
    Dobrze by tez zrobilo, jak by sie pojawily tanie karty na PCI-Express, bo to inaczej spowalnia to wprowadzanie tej platformy.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.