Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 16 grudnia 2004 
    

Nowe ATI Tray Tools


Autor: DYD | 00:05
(2)
W tym tygodniu ukazała się nowa edycja jednego z najlepszych narzędzi dla użytkowników kart ATI Radeon. Nowa wersja ATI Tray Tools posiada numerek 1.0.1.415, zaś lista zmian poczynionych w tej wersji jest opublikowana tutaj. Narzędzie ATI Tray Tools posiada wiele możliwości, oddając do dyspozycji użytkownika takie funkcje jak: liczne profile D3D i OpenGL, wiele ustawień tweakujących, profile dla o/c, informacje o układzie graficznym, etc. Pogram dostępny jest z tej strony (649 KB). Można uruchomić program jako zasobnik systemowy w tray'u i w łatwy sposób zarządzać kartą graficzną z układem Radeon. Polecamy!

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. brakuje tylko jednego (autor: GULIwer | data: 16/12/04 | godz.: 11:36)
    monitoringu temperatur a tak normalnie chodzi mi ATI Tray Tool ale jak chce zobaczyc na ile rozgrzałem grafe musze sobie odpalać ATIToola grafa 9800PRO z PCB od XT.

  2. Daleka droga do doskonałości... (autor: IV0nka | data: 16/12/04 | godz.: 11:59)
    Zróbcie sobie np. 2 profile. Jeden z obrazem tylko na monitorze, i drugi obrazem tylko na TV. Przelaczamy sie na TV, potem z powrotem na monitor i klops... Rozdzialka zachowana, ale czestotliwosc juz nie.
    Wersja 405 nie miała z tym problemów (410 była ogólnie nieźle skopsana). Poza tym program po restarcie systemu gubi ustawiony overscan w trybie TV.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.