Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 2 lipca 2001 
    

Mozilla 0.9.2


Autor: Jakub | 16:25
Pojawiła się nowa wersja przeglądarki internetowej Mozilla - 0.9.2. Jest to engine, na którym bazowano Netscape 6.xx, jednak w tym wydaniu nie znajdziemy całego ciężaru dodatków, które spowalniają nowego Netscape'a (Mozilla waży zaledwie 8,5MB). Od wersji 0.9 jest to już w pełni użyteczny program wspierający wszystkie podstawowe standardy internetowe. Także nowy design interfejsu użytkownika wygląda bardzo dobrze.

W najnowszej wersji (to nadal jest właściwie beta) usunięto najczęściej spotykane błędy powodujące pady przeglądarki, poprawiono system pomocy, poprawiono podgląd kodu stron, umożliwiono wstępne ładowanie bibliotek Mozilli w momencie uruchamiania Windows (na wzór MS Office) co znacznie przyspiesza uruchamianie się samej przeglądarki, a także możliwe jest blokowanie okienek wyskakujących (pop-ups) z poziomu przeglądarki. Najnowsza wersja dostępna jest na stronie www.mozilla.org.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.