Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 1 lutego 2005 
    

Pamięć USB z czytnikiem linii papilarnych


Autor: Adam | źródło: DigitLife | 08:10
(1)
CardMedia Ltd wprowadziła do sprzedaży urządzenie, łączące w sobie przenośną pamięć z czytnikiem linii papilarnych. Produkt ten nosi nazwę Biodisk USB 2.0 i dostępny jest w dwóch wariantach, różniących się pojemnością - pierwsza wersja ma 128MB pamięci a druga 256MB. Wspomniany czytnik linii papilarnych pozwala na kontrolę dostępu do zgromadzonych danych i nie wymaga ani zewnętrznego zasilania ani baterii. Po podłączeniu do komputera urządzenie staje się przenośnym dyskiem, a na zabezpieczonym dysku widoczny jest tylko jeden plik, który uruchamia funkcje kontroli linii papilarnych. Urządzenie może pracować ze złączami USB 1.1 oraz 2.0, jego wymiary wynoszą 85 mm x 27 mm x 13mm a waga to 19g. Cena wersji 128MB wynosi 85 funtów brytyjskich a 256MB kosztuje 99 funtów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. super, musisz je miec wszystkie !!! (autor: RusH | data: 1/02/05 | godz.: 20:45)
    postawie go sobie zaraz obok myszki siemensa za 45zl (nowa zafoliowana z czytnikiem linii pap) ... albo zaraz obok klawiatury IBM za 25zl (nowa zafoliowana z czytnikiem smart card)

    ... ludziom ta kupa NIE JEST POTRZEBNA i to sie po prostu nie sprzedaje, potem takieszity zalegaja w magazynie


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.