Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 4 lipca 2001 
    

CD-RW Plextora zapisujący płytki 24x


Autor: DYD | 22:07
PLEXTOR - producent znany z doskonalej jakości produktów, wprowadza na rynek nową nagrywarkę z interfejsem ATAPI, oznaczoną symbolem PX-W2410TA, umożliwiającą zapis płyt CD-R z maksymalną prędkością 24x. W napędzie zastosowano metodę zapisu Zone-CLV, która polega na podziale nośnika na 3 strefy i nagrywaniu go z prędkością zmieniającą się etapowo w każdej ze stref. Zone-CLV umożliwia osiąganie wysokich prędkości nagrywania (20x, 24x) przy obciążeniu mechanizmu zbliżonym do modelu PX-W1610TA, nagrywającego z prędkością 16x. Nową nagrywarkę tradycyjnie wyposażono w technologię BURN-Proof, zapobiegającą występowaniu błędu "opróżnienia bufora" podczas nagrywania. Nowością jest system PoweRec-II, zapewniający najwyższą jakość zapisu. PoweRec-II (Plextor Optimised Writing Error Reduction Control) rozpoznaje nośnik, wybiera dla niego optymalne warunki zapisu, a następnie stale monitoruje proces nagrywania. System potrafi dokonywać zmian w czasie rzeczywistym i natychmiast reagować na zachowanie nośnika podczas zapisu. Nowy model posiada bufor o pojemności 4MB oraz wspiera tryb UDMA-33.

Wersja pudełkowa zawiera: napęd PX-W2410TA, oprogramowanie Nero 5.5+InCD, oprogramowanie narzędziowe PlexTools, czyste nośniki CD-R i CD-RW, instrukcję z polską wersją językową oraz akcesoria. Model PX-W2410TA pojawi się w Polsce pod koniec lipca br. Cena nie jest jeszcze znana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.