Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 6 lipca 2001 
    

Odtwarzacz z cyklu e-wear


Autor: Marecek | 10:07
(1)
Panasonic rozpoczął dystrybucję nowego odtwarzacza MP3, tak małego, że jest on w stanie zmieścić się w każdej, nawet najmniejszej kieszeni. Panasonic SV-SD75 e-Wear SD Audio Player nie jest większy od paczki czterech baterii AAA, przy czym oferuje na prawdę przywoite parametry pracy. Czystość i głośność odtwarzanego dźwięku nie pozostawia nic do życzenia, obsługa tak małego urządzenia odbywa się za pośrednictwem zestawu niezbędnych przycisków - Forward, Reverse, Play. Zastrzeżeń nie budzi też wyświetlacz LCD, choć mały, to bardzo efektywnie wyglądający, z czarnym tłem. Standardowo SV-SD75 wyposażony jest w 64MB kartę pamięci SD (Secure Digital). Nośnik ten umożliwia zastosowanie w przyszłości pewnych ograniczeń w kopiowaniu piosenek z płyt etc., jednak na chwilę obecną pozostaje jedynie funkcją na papierze i nie stwarza problemów przy np. kopiowaniu plików MP3. Transfer muzyki do urządzenia odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego adaptera, w którym umieszczamy mini-kartę pamięci SD, a następnie podłączamy go do portu USB. SV-SD75 wykorzystuje akumulatorek NiMH AAA, możliwe też jest wykorzystanie zwykłych baterii alkalicznych AAA. Cena urządzenia waha się w zależności od dystrybutora - 329$ - 400$.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Panasonic SV SD75 (autor: patersoon | data: 15/12/04 | godz.: 23:19)
    Kupiłem na londyńskim vauxhalu Panasonic SV SD75, którego czytnik karty sd był uszkodzony. dokupiłem inny czytnik kart sd, lecz schody zaczęły się w najmniej oczekiwanym momencie, mianowicie instalacji softu. potrzebuję podać nr seryjny nagrywarki kart (która zastała w koszu haha). o ile sam nr mogę zdobyć.. pytanie za 5 pktów.. czy mogę go użyć do nagrywarki innej firmy (PC LINE CARD READER Model - PC LINE PCL-CR400 Portable Secure Digital Reader USB 1.1)??

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.