Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 6 lipca 2001 
    

Logitech WingMan Attack II


Autor: DYD | 17:18
Logitech w dniu dzisiejszym wprowadził do oferty w Polsce najnowszy produkt z serii WingMan - joystick Logitech WingMan Attack II. Nowy produkt jest kontynuacją joysticka WingMan Attack który rozpoczyna linie WingMan w ofercie Logitech'a. WingMan Attack wyposażony został w 6 w pełni programowalnych i łatwo dostępnych przycisków które doskonale wytrzymują impulsywnych graczy. Wszystkie przyciski posiadają możliwość programowania dzięki oprogramowaniu samego Windows oraz firmowemu oprogramowaniu WingMan Profiler (do pobrania z internetu). Urządzenie posiada również cyfrową przepustnice która swoje walory pokazuje w trakcie gry na symulatorach. Joystick wyposażony został w możliwość podłączenia na dwa sposoby - poprzez Game port lub port USB. Szczególnie ta ostatnia możliwość sprawia że instalacja i obsługa Wingman Attack II jest banalnie prosta i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.

Joystick WingMan Attack II dostępny jest od lipca 2001. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 89 PLN brutto. Urządzenie posiada 2 letnią gwarancje producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.