Ukazała się nowa wersja głosowego komunikatora Skype o numerze 1.2.0.37 wprowadzająca wiele zmian i porawek. Skype to w zasadzie wirtualny telefon korzystający z połączenia internetowego, umożliwiający głosową komunikację dwóch osób mających dostęp do Internetu. Użytkownicy wpisani do programu Skype, mogą bez żadnych dodatkowych wymogów rozmawiać ze sobą tylko przy pomocy mikrofonu - jakość transmitowanego głosu zależy od połączenia internetowego. Szczegółowy opis oraz download najnowszej wersji Skype na stronie www.skype.com (6.39 MB). Lista zmian wprowadzonych w nowej wersji jest tutaj. Wydanie pod Linuksa pochodzi z dnia 18/03, dostępne jest tutaj.
K O M E N T A R Z E
zainstalowałem (autor: JasioWP | data: 24/03/05 | godz.: 10:55) i rzeczywiście, poprawili pare rzeczy i dodali liste kontaktów SkypeOut ;)
zapychanie łącza przez skype (autor: Mściwuj | data: 24/03/05 | godz.: 12:24) Czy wam też może zdarzyło się coś takiego, że podczas działania skype nagle zapychał całe łącze? Zwykle powinien siedzieć cicho i nie siać po sieci, gdy jedynie odpalony. Podczas rozmowy leci około 50 pakietów na sekundę. A czasem właśnie coś mu odbija i zapycha mi około 100 pakietów na sekundę, pomimo że z nikim nie gadam i po prostu leży odłogiem. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?
D O D A J K O M E N T A R Z
Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.