Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 29 marca 2005 
    

Cooler Gigabyte z serii G-Power


Autor: Adam | źródło: OCWorkbench | 09:09
(1)
Firma Gigabyte zaprezentowała swój cooler z nowej serii G-Power. Model ten bazuje na czterech rurkach Heat-Pipe, transportujących ciepło z podstawy do radiatora, oraz 8 cm wentylatorze i dostępny jest w dwóch zestawach. G-Power Pro zawiera panel do ręcznej regulacji wentylatora a wersja G-Power Super Silent jest pozbawiona tego dodatku. Regulacja pozwala zmieniać obroty płynnie w zakresie od 1700RPM do 3200RPM a sam wentylator jest podświetlony niebieskimi diodami LED. Cooler przeznaczony jest dla procesorów Intel Pentium 4 oraz Celeron w wersjach LGA775 i Socket 478 oraz AMD K8 i K7 we wszystkich wersjach. Jak na razie Gigabyte nie określił ceny żadnej z wersji tego coolera ani daty wprowadzenia ich do sprzedaży.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ...gdzies to juz widzialem... (autor: Brendyman | data: 29/03/05 | godz.: 13:45)
    to chyba konstrukcja bazowana na Thermalright xp90... tyle ze mniejsza... ciekawe czy bedzie miala te same problemy ze skokami temperatury (na jakims zagranicznym forum wyczytalem)... ale pewnie wydajnoscia to xp90-tce pewnie nawet do piet nie dorasta ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.