Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 4 kwietnia 2005 
    

nForce 4 Intel Edition już 6 kwietnia


Autor: Adam | źródło: DigiTimes | 13:52
(1)
Według doniesień serwisu DigiTimes w dniu 6 kwietnia ma się odbyć oficjalna prezentacja chipsetu nVidia nForce 4 Intel Edition. Układ ten został przedstawiony po raz pierwszy podczas niedawnych targów CeBIT. Początkowo płyty zbudowane na bazie tego chipsetu wprowadzić ma co najmniej osiem firm - będą to między innymi Abit Computer, Asustek Computer, Gigabyte Technology oraz Micro-Star International. Wszystko wskazuje także na to, że cena płyt na bazie nForce 4 Intel Edition początkowo będzie wynosić około 200 dolarów. O płycie firmy Abit o nazwie NI8, zbudowanej na bazie tego chipsetu, informowaliśmy całkiem niedawno - firma zamierza rozpocząć jej sprzedaż pod koniec tego miesiąca i spodziewa się sprzedaży około 20 tysięcy sztuk tego modelu miesięcznie.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. I się zacznie .... (autor: Paweł27 | data: 4/04/05 | godz.: 20:50)
    narzekanie ludzi na niestabilność procków Intela na takich płytach. Mało to niestabilnych procesorów już jest na rynku ;))

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.