Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 6 kwietnia 2005 
    

Kilka nowości od firmy Titan


Autor: Adam | źródło: ITFrance | 12:25
(1)
Titan poszerza swoją ofertę o prosty system chłodzenia wodnego o nazwie Bianca, cooler dla notebooków pod nazwą Serina oraz dwa coolery dla procesorów: Vanessa L-Type oraz S-Type. Bianca dostępna jest w dwóch zestawach - do chłodzenia procesorów Intel i AMD (TWC-A05/A) lub do chłodzenia kart graficznych ATI oraz nVidia (TWC-A05/G). Zestawy mają być dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie a obsługa jest uproszczona - regulować można tylko prędkość wentylatora.

Serina służy do chłodzenia komputerów przenośnych - posiada 3 wentylatory 60 mm z regulacją prędkości, hub USB z 3 portami a konstrukcja wykonana jest z aluminium. Z kolei dwie wersje coolera Vanessa różnią się zainstalowanymi wentylatorami: model L-Type przystosowany jest dla wentylatora 120 mm a S-Type mniejszego, o wielkości 92 mm. W zestawach znajdują się także regulatory obrotów dla wentylatorów.


Titan Bianca


Titan Serina


Titan Vanessa


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Chłodzenie do laptopów (autor: klolik79 | data: 1/09/05 | godz.: 13:32)
    A czy ktoś może wie kiedy polscy dystrybutorzy (Action, Gepard Computers, NTT) mają zamiar wprowadzić to cacko do sprzedaży? Reklamy producent aplikuje od ponad dwóch miesięcy, ale żadnej informacje, gdzie, kiedy ani za ile to nie ma. Tak się składa, że szukam tego od dawna i nic... Kiedyś pojawiło się na holenderskich stronach, ale na krótko.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.