Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 kwietnia 2005 
    

Świeży XVid, WinWorkBar i WinPSF


Autor: DYD | źródło: e-mail | 09:23
Vetch Utilties zamieścił nowe wersje programów użytkowych dla systemu Windows. XVid;-) - OpenSource (BSD). Prosty w obsłudze odtwarzacz filmów DivX z napisami. W nowej wersji poprawiono drobne błędy wyświetlania napisów. WinWorkBar - Shareware. Program typu PIM (organizer) w postaci bocznego wysuwanego panelu. Posiada zegar, kalendarz, bazę zadań i notatek, eksport oraz import danych w formacie html i xml. WinPSF - Shareware. Program do archiwizacji/backupu danych z dysków lokalnych. Umożliwia tworzenie profili archiwizacji z harmonogramem, archiwizację danych użytkownika (min. dane przeglądarek IE oraz Firefox), kopiowanie archiwów na wybrane dyski, automatyczne i ręczne zarządzanie archiwami oraz nagrywanie archiwów na dyski CD/DVD.

Programy shareware w wersjach trial bez ograniczeń funkcjonalnych przez 45 dni znajdują się na stronie domowej wraz ze szczegółowymi opisami zmian.

Linki bezpośrednie:

WinPSF (1.3 MB)

WinWorkBar (551 KB)

XVid;-)

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.