Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 27 kwietnia 2005 
    

Mały projektor Panasonica


Autor: DYD | 14:03
(3)
Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowego projektora PT-LM2, będącego następcą modelu PT-LM1. Niewielkich rozmiarów urządzenie waży 1,6 kg. Mobilny projektor może być dobrym rozwiązaniem dla przenośnych prezentacji biznesowych, zastosowań edukacyjnych, a także systemów kina domowego. Projektor wyposażony jest w oszczędzającą czas funkcję szybkiego startu oraz tzw. Direct Power Off, system podtrzymujący chłodzenie lampy, dzięki któremu możliwe jest wyłączenie projektora od razu po zakończeniu prezentacji. W nowym modelu jasność wynosi 1400 ANSI lumenów, a układ AI pozwala na uzyskanie ulepszonego naturalnego obrazu poprzez automatyczne dostosowanie mocy lampy. Korekcja zniekształceń trapezowych (tzw. efektu Keystone'a) następuje za naciśnięciem jednego przycisku, co zapewnia szybką i łatwą kalibrację projektora.

PT-LM2, podobnie, jak inne projektory firmy Panasonic, wyposażony został w funkcje, które efektywnie zabezpieczają urządzenie przed niepowołanymi użytkownikami. Są to między innymi: hasło użytkownika, blokada panelu sterującego oraz wyświetlanie tekstu wpisanego przez użytkownika. Dodatkowo, projektor posiada gniazdo zamka zabezpieczającego kompatybilne z kablem Kensington MicroSaver.

Projektor dostępny jest na polskim rynku od kwietnia br., a jego cena wynosi 5355 PLN brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. LOL (autor: dax | data: 27/04/05 | godz.: 16:29)
  co tam jest takiego w środku, że kosztuje aż 5000zł? :/ ( mam się cieszyć, że jest tańszy od innych? to dopiero lol ), a może platynowo-złota matryca? może jakieś diamentowe soczewki? :/

 2. Jaki lol ? (autor: artih | data: 28/04/05 | godz.: 10:56)
  Panasonic zawsze miał/ma wysokie ceny ... ale jego ceny idą w parze z jakością co nie zawsze jest faktem np. u Sony.

 3. Tyle zdań, a brak istotnej informacji. (autor: dabia | data: 28/04/05 | godz.: 14:53)
  Mogę się tylko domyślać, że oferuje to rozdzielczość SVGA (wciąż jednak nie wiem czy DLP, czy LCD), ale przyzwyczaiłem się, że tego typu półinformacje zamieszcza się wyłącznie w kolorowych czasopismach dla pań domu i "biznesmenów".
  Tak mi się na marudzenie zebrało, ufff...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.