Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 27 maja 2005 
    

Nowa płyta główna Abit AL8


Autor: Adam | źródło: BeHardware | 08:02
(1)
Firma Abit przedstawiła swoją najnowszą płytę główną o nazwie AL8, zbudowaną na bazie chipsetu Intel 945P. Dzięki nowemu chipsetowi płyta oferuje wsparcie dla procesorów Intela z FSB 800 i 1066 MHz w wersji LGA 775, łącznie z obsługą najnowszych dwurdzeniowych procesorów Pentium D. Oprócz tego AL8 oferuje jedno złącze PCI-Express x16 dla karty graficznej, trzy PCI-E x1 oraz dwa PCI. Dodatkowo do dyspozycji jest sześć portów Serial-ATA II - cztery obsługiwane przez chipset i dwa dodatkowe z funkcją RAID dzięki układowi firmy Silicon Image. AL8 posiada także porty FireWire 400, układ HD Audio 7.1 z cyfrowymi wyjściami i wejściami, technologię μGuru oraz kartę sieciową GigabitEthernet na magistrali PCI-Express.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Abit (autor: PSC | data: 30/05/05 | godz.: 16:35)
    nawet cewki zastosowane z zasilaczu CPU są w plastikowych obudowach i zalane jakimś rodzajem kleju silikonowego. Nie będą świerczały jak to bywa w Gigabyta płytkach ale już i oni wstawiają takie same jak Abit. Dziwne jest tylko ze starsze modele były bez głośne na płytach Abita tylko na Gigabyta były słyszane pewnie to nie wina cewek tylko jakości wykonania..

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.