Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
D E M A    G I E R
    

(*) W tym dziale można poczytać i ściągnąć najnowsze i najciekawsze demonstracyjne wersje gier. Do każdego dema zamieszczamy jedno duże zdjęcie oraz krótki opis. Informujemy tylko o dobrych demach, które naszym zdaniem warto ściągnąć.

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 16/08/01
 Rozmiar: 52 MB
 Strona WWW
Aliens vs Predator 2
Kosmitów, łowców i ludzi łączy jedna, główna cecha - niewiarygodna wola przetrwania. Każda historia rozwija się z perspektywy życia młodego kaprala marines, niedawno powstałego kosmity oraz łowcy na tropie. Tylko jeden z nich okaże się zwycięzcą. Demo składa się z małej sekcji jednej z misji kaprala marines, dostępnej w pełnej wersji gry, w trybie single-player. Niektóre elementy dema będą nieco odbiegały od gry wydanej w pełnej wersji.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: bonusweb.cz

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 13/06/01
 Rozmiar: 94 MB
 Strona WWW
Real War
Mój najnowszy wynalazek to gra Real War, zaadaptowana pod kątem komercyjnym wersja gry militarnej o nazwie Joint Force Employment. Real War to obecnie chyba jedyna dostępna na rynku gra, która opiera swoje jednostki wojskowe na prawdziwych, używanych obecnie przez armie światowe. Scenariusz gry jest bardzo specyficzny. Gracz może stać się armią USA lub ILA (Independent Liberation Army). Historia rozpoczyna się od informacji, że USA zostało właśnie zbombardowane przez terrorystów, czego wynikiem jest ogromna liczba ofiar śmiertelnych. Używając zaawansowanej technologii wojsko Amerykańskie odkrywa, gdzie stworzono bombę i planuje totalne zniszczenie. Z kolei ILA posiada plan, który mógłby być katastrofalny w skutkach dla USA.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: avault.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 19/04/01
 Rozmiar: 82 MB
 Strona WWW
Legends of Might and Magic
Legends of Might and Magic to gra fpp (LithTech 2.0 engine) z domieszką RPG ze stajni 3DO, która zabiera Cię w podróż pełną wyzwań i pojedynków. Aby zwyciężyć i zmienić bieg historii, w celu powstrzymania przeciwnego legionu wojowników, musisz stworzyć sojusz z innymi bohaterami. Podróżuj poprzez odległe światy pełne epicznych, przepełnionych krain w klimatach fantasy, Uważaj na niebezpieczne lochy oraz pola bitwy splamione krwią. Dołącz się do grupy nieustraszonych bohaterów, aby razem walczyć z siłami ciemności i diabelskimi hordami siejącymi zniszczenie i chaos. Walcz z setkami przedziwnych stworzeń i odnajdź zaginione skarby na swej drodze ku koronie mistrzów.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: ftp.3do.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 06/04/01
 Rozmiar: 96 MB
 Strona WWW
Clive Barker's Undying
Electronic Arts przygotował niespodziankę dla amatorów gier fpp lubujących się w horrorach. Ukazało się bowiem duże demo Clive Barker's Undying. Na początek krótkie wprowadzenie. Jako Patryk Galloway, zostałeś wciągnięty w dramatyczne losy starej rodziny, której degeneracja i postępujący rozkład przerażają swoją niesamowitością. W swojej desperackiej szamotaninie Patryk musi odkryć sekret zapomnianej magii by przy jej pomocy pokonać złe moce i poskromić nieujarzmiony terror. Krok po kroku i pokój po pokoju ośmielasz się odkrywać niesamowitość i klątwę starego domu. Ale nic nie przygotuje Cię do tego co czeka na Ciebie w najciemniejszym zakamarku.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: ftp.zdnet.com | www.imgroup.com.pl

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 26/03/01
 Rozmiar: 96 MB
 Strona WWW
Desperados - Wanted Dead or Alive
Desperados - Wanted Dead or Alive jest grą strategiczną czasu rzeczywistego łączącą atmosferę gry przygodowej z fabułą nawiązująca do westernu. Gra podobna jest pod względem sposobu rozgrywki i prezentacji do hitu sprzed trzech lat - Commandos. Pełna wersja gry oferować będzie m.in.: ponad 20 przeciwników, każdy z innym profilem, poczynając od leniwego i tchórzliwego bandyty do przerażającego najemnika, wciągającą zabawę dla miłośników strategii, taktyki, przygody i akcji. Łatwy w użyciu interfejs przypominający tez użyty w Commandos, ułatwi sterowanie i koordynowanie ruchów postaci. Gra nie wymaga i nie korzysta z akceleracji 3D.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: avault.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 20/03/01
 Rozmiar: 67 MB
 Strona WWW
Operation Flashpoint
Operation Flashpoint stworzony przez Codemasters przy współpracy z Bohemia Interactive Studio, jest zdaniem autorów niepowtarzalną grą taktyczno-wojenną. Gracze wcielają się w rolę dowódcy oddziału lub zwykłego cywila, którzy uczestniczą w różnorodnych misjach i zadaniach mających miejsce podczas konfliktu Zimnej Wojny. Wyjątkowość Operation Flashpoint polega na możliwości prowadzenia lub dowodzenia przeróżnymi pojazdami, od jeepów począwszy, poprzez czołgi, aż do helikopterów. Poszczególne misje wymagają określonych umiejętności: od szalonych pojedynków wręcz do napaści na konwoje posiłkowe z pokładu helikoptera.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: 3ddownloads.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 17/03/01
 Rozmiar: 17.5 MB
 Strona WWW
Adventure Pinball: Forgotten Island
Grupa Digital Extremes, twórca takich gier jak Unreal i Unreal Tournament, znany jest także z serii doskonałych pinbali Epic Pinball i Extreme Pinball. Digital Extremes opublikowała nową grę opartą o engine z UT (Unreal Tournament), mianowicie Adventure Pinball: Forgotten Island, który trochę różni się od klasycznych pinbali. W Adventure Pinball kamera nie stoi w miejscu, ani nie porusza się wzdłuż stołu, lecz cały czas podąża za kulką w pełnym 3D. Demo zawiera jeden etap "Volcano Mountain". Minimalne wymagania gry to: 266 MHz PentiumII, Celeron lub AMD K6, 32 MB pamięci RAM oraz 4 MB-owa karta graficzna.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: ftp.ea.com | ftp.zdnet.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 16/03/01
 Rozmiar: 135 MB
 Strona WWW
No One Lives Forever (mega-mix)
No One Lives Forever jest narracyjną grą fpp, która dostarcza zarówno zapierającej dech w piersi akcji, niesamowitych przestępców jak i czarnego humoru, a wszystko to w konwencji świetnych filmów szpiegowskich i programów telewizyjnych lat 60-tych. Uzbrojona w szeroki asortyment broni konwencjonalnej i eksperymentalnej oraz liczne gadżety, bohaterka, Cate Archer, będzie odkrywała egzotyczne miejsca, przechytrzała diabelskie pułapki oraz walczyła ze śmiertelnie niebezpiecznymi agentami, zdeterminowanymi do wyeliminowania jej ze szpiegowskiego biznesu raz na zawsze. Mega Mix demo stworzone zostało przy wykorzystaniu zaktualizowanego kodu z pełnej wersji gry. Zawiera cztery poziomy dla pojedynczego gracza oraz dwie mapy multiplayer.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: task.gda.pl | nolfnews.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 15/03/01
 Rozmiar: 3.43 MB
 Strona WWW
Get the Bunny
"Dorwij Królika" to mała gierka w stylu Moorhuhn, czyli zabawa dla dorosłych z zamiłowaniem do polowania. W grze wcielasz się rolę "myśliwego", którego zadaniem jest ustrzelenie jak największej liczby biednych zwierzątek buszujących po farmie. Dostajesz punkty za trafienie w króliczka, kurę czy szczurka. Czasem jako bonus, z pola wyskoczy seria tarcz to odstrzału. Wersja demo zawiera jeden poziom - farmę. Dodam jeszcze, że gra posiada wsparcie dla Direct3D oraz jest w niemieckiej wersji językowej.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: getthebunny.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 12/03/01
 Rozmiar: 42.4 MB
 Strona WWW
Gore (Multiplayer Test)
Gore - The Ultimate Soldier jest grą online multi-player z pomocniczym trybem offline umieszczającym gracza w rozgrywce przeciwko zaawansowanemu systemowi Sztucznej Inteligencji Gore'a ( Gores Artificial Intelligence "AI"), aby mógł grać nawet jeżeli nie ma dostępu do internetu, lub chce po prostu poćwiczyć nie łącząc się z siecią. Wdrożone zostało wiele nowych rzeczy, które zdaniem 4D Rulers będą miały duży wpływ na gry typu death match oraz na inne, nowe, popularne style gier. Zespół produkcyjny Gore'a, który oparty jest na zatwardziałych graczach, a nie księgowych, dokładał wszelkich starań, aby stworzyć grę z dużą dozą realizmu, interaktywności, technologii i przede wszystkim dobrej zabawy. Wszystkie te czynniki wpłynęły na powstanie tej "gry marzeń", co sprawia, że granie w nią przedkłada się nad wszystkie inne gry dostępne na rynku - przynajmniej zdaniem 4D Rulers.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: 4drulers.com | 3dgamers.com

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 09/02/01
 Rozmiar: 101MB
 Strona WWW
Giants: Citizen Kabuto (Sea Reaper)
Nowa wersja dema. KabutoWedle autorów "Giganci" zrewolucjonizowała gry akcji łącząc w bardzo prosty i zrozumiały sposób elementy strategiczne jak budownictwo i gromadzenie zasobów. W tej grze przyda się umiejętność strategicznego myślenia, aby odkryć słabości przeciwników oraz odpowiedniej manipulacji - żeby zwalczali się nawzajem. Szalony zwrot akcji następuje, kiedy poznasz już wszystkie słabe punkty wroga. Na przykład: Kabuto jest zależny od Vimps'ów, zaopatrujących go w żywność, która pozwala mu zachować i zregenerować siły. Jeżeli Sea Reaper przywoła tornado (a jest do tego zdolny) zmiecie on Vimps'ów a tym samym sprawi, że Kabuto osłabnie i będzie podatniejszy na atak...
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: cdprojekt.com | www.task.gda.pl

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.  05/03/01
 Rozmiar: 66.18 MB
 Strona WWW
Lego Stunt Rally
Zaprojektuj i zbuduj najbardziej fantastyczne i karkołomne tory, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Wyzwij na wyścig po nich swoich przyjaciół - dzięki Stunt Rally przetestujesz odporność i sprawność pojazdów w tej zwariowanej konstrukcyjno-wyścigowej grze. Ścigaj się po czterech różnych poziomach, zwiększając poziom trudności wraz z pokonywaniem kolejnych, śmiercionośnych zakrętów, niebezpiecznych ramp i podziwianych przez publiczność skoczni. Spróbuj doścignąć "szefa wyścigu" każdego poziomu, okrążając piramidy, prześlizgując się obok igloo i unikając wybuchających wulkanów, pod przewodnictwem Mr X, samozwańczego "Najlepszego Stunt Track Designera" na świecie! Uwaga: demo jest w japońskiej wersji językowej!
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: 209.39.47.130 | www.task.gda.pl

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.  06/03/01
 Rozmiar: 63.18 MB
 Strona WWW
Summoner v1.01
Używając magicznych pierścieni Summoner przyzywa demony, smoki i żywioły aby dopomogły mu w jego wyprawach. Zaprojektowany przez grupę Volition - nagrodzoną za serię gier Descent, Summoner rozgrywa się pośród zaginionego królestwa, klasztoru na wyspie i leśnego labiryntu, gdzie bohater poszukuje magicznych pierścieni. W grze poruszasz się w pełnym 3D korzystając zarówno z myszki jak i klawiatury. Warto wspomnieć o wsparciu dla Direct3D i Glide.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: 209.39.47.130 | www.task.gda.pl

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.  23/02/01
 Rozmiar: 91.4MB
 Strona WWW
Evil Islands
W Evil Islands poruszasz się swobodnie pośród niesamowicie realnych scenerii jak i przestrzeni dywersyjnych. Gracze walczą na czele mniejszej, ale silnej grupy bohaterów posiadającej umiejętności magiczne jak i wojenne. Kolejność zdarzeń rozwija się z porażającą prędkością i przenosi gracza w oszałamiające przygody, pełne zdrajców i pułapek. Ich los jest w Twoich rękach. Każdy obiekt zdobyty na równinach lub w górach Królestwa Zła, może być zabrany do rodzinnego miasteczka i przetworzony tak, aby stworzyć zaczarowaną zbroje, broń lub niezrównane zaklęcia magiczne. Evil Islands zawiera zarówno elementy gry przygodowej, strategii jak i typowej "rąbanki" - a całość osadzona jest w interaktywnym środowisku role-playing.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: 209.39.47.130

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.  22/02/01
 Rozmiar: 50.9MB
 Strona WWW
Star Wars: Episode I Battle For Naboo
Umknij w odległe obszary krainy Naboo, aby odkryć sztormowe bagna, pokryte śniegiem szczyty, odosobnione pustelnie oraz starożytne ruiny, które znajdują się poza zaludnionymi miastami. Stocz walkę w wąskich wąwozach w Naboo'jańskim krążowniku, pokieruj poprzez zaminowane rzeki w skradzionym Federacji Handlowej uzbrojonym trawlerze, ścigaj armie droidów poprzez pola Naboo z ciężką artylerią! Zrób co w Twojej mocy, znajdź przemytników- sprzymierzeńców, pilotów, kumpli oficerów ze Straży Królewskiej i polóż kres opresji Federacji Handlowej. Ludność w Naboo umiera. Musisz im pomóc - byle szybko!
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: 209.39.47.130 | www.task.gda.pl

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.  17/02/01
 Rozmiar: 53.0MB
 Strona WWW
NBA Live 2001
Wydaje Ci się, że możesz biegać na tyle szybko, żeby dorównać najlepszym? Teraz masz szansę zmagać się z innymi wirtualnymi amatorami koszykówki z całego świata, żeby przekonać się, kto jest z Was najlepszy. Wysoko lotne wsady, skomplikowane dryblingi, przyblokowane rzuty lądujące w efekcie w czwartym rzędzie publiczności... - jeżeli to istnieje w grze, to na pewno w NBA Live 2001. Myślę, że taki wstęp powinien Was zachęcić do spróbowania swoich sił w NBA Live 2001.
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: ftp.ea.com | ftp.ea-europe.com | www.task.gda.pl

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.
 06/02/01
 Rozmiar: 103MB
 Strona WWW
Giants: Citizen Kabuto (Meccaryn)
KabutoWedle autorów "Giganci" zrewolucjonizowała gry akcji łącząc w bardzo prosty i zrozumiały sposób elementy strategiczne jak budownictwo i gromadzenie zasobów. W tej grze przyda się umiejętność strategicznego myślenia, aby odkryć słabości przeciwników oraz odpowiedniej manipulacji - żeby zwalczali się nawzajem. Szalony zwrot akcji następuje, kiedy poznasz już wszystkie słabe punkty wroga. Na przykład: Kabuto jest zależny od Vimps'ów, zaopatrujących go w żywność, która pozwala mu zachować i zregenerować siły. Jeżeli Sea Reaper przywoła tornado (a jest do tego zdolny) zmiecie on Vimps'ów a tym samym sprawi, że Kabuto osłabnie i będzie podatniejszy na atak...
 Demo pobierz z następujących lokalizacji: ftp.interplay.com | www.task.gda.pl

(*) Ostatnia aktualizacja tego działu: 13 czerwca 2001


    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2021, TwojePC.PL