Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja SteelSeries Rival 110 - solidny zawodnik
    

 

Recenzja SteelSeries Rival 110 - solidny zawodnik


 Autor: NimnuL | Data: 20/12/17

Recenzja SteelSeries Rival 110 - solidny zawodnikSprzęt dedykowany graczom, szczególnie ten sygnowany przez uznanych producentów, kojarzy się jednoznacznie z wycelowaniem nie tylko w precyzję i wygodę, ale też w portfel. SteelSeries pokazał jednak, że nie zawsze tak być musi i wśród myszy gamingowych jest miejsce na ‘tanio-a-dobrze’. Dwa lata temu przedstawiłem Wam Rival 100, który okazał się ciekawą i niedrogą propozycją dla gracza z ambicjami. Gryzoń nie był jednak pozbawiony wad. Czy tym razem będzie lepiej? I czy odświeżona wersja w podobnej do poprzednika cenie stawi czoła wymaganiom rynku na przełomie ‘17/’18? Sprawdźmy.

Liczby

Strona producenta: steelseries.com
Strona produktu: steelseries.com/gaming-mice/rival-110

Czujnik optyczny TrueMove1 to nowość, w którą wyposażono omawianego tutaj SteelSeries Rival 110. Sensor tej serii (TrueMove3) umieszczono również w Rival 310 oraz Sensei 310, które to miałem przyjemność na łamach naszego serwisu omówić. Szerzej na temat sensora optycznego rozpisuje się producent na swojej stronie steelseries.com. Plotki głoszą, że jest to customizowany Pixart () PMW3320 lub PMW3330. SteelSeries deklaruje, że TrueMove1 ten zdolny jest do śledzenia powierzchni 1:1 (w niewiadomym jednak zakresie czułości), co tłumaczy się na to, że przesunięcie myszki po podłożu przemieści kursor po ekranie o dokładnie tę samą wartość.

SteelSeries znacząco rozbudował rodzinę Rival w ostatnim czasie. Spektrum modeli, obok tutaj omawianego, wlicza także Rivala 300 (w dwóch odmianach), 310, 500 oraz 700. Nie zabrakło też Sensei 310. Ceny rozciągają się od ~150 do ~400zł.

poprzednia strona (Liczby)    -   następna strona (Obrazy)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja SteelSeries Rival 110 - solidny zawodnik
 
 » Liczby
 » Obrazy
 » Odczucia
 » Wnioski
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »