Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Test SteelSeries Arctis 5 - cienka muzyczna linia
    

 

Test SteelSeries Arctis 5 - cienka muzyczna linia


 Autor: NimnuL | Data: 25/09/17

Test SteelSeries Arctis 5 - cienka muzyczna liniaZestaw słuchawkowy dla graczy oraz słuchawki dla entuzjastów muzyki to dwa różne światy, zwykle oddzielone grubą linią. Krzykliwy wygląd, dodatkowe wodotryski oraz oprogramowanie wraz z różnymi funkcjami podbijają cenę, skutecznie odwracając przy tym uwagę od sedna sprawy - dźwięku. Niedostatki w brzmieniu maskowane są często basową nutą, co sprawdza się w grach, ale niekoniecznie w muzyce. Czasami, tylko w drodze wyjątku od reguły, zestaw gamingowy oferuje akustyczny win-win, w którym zarówno entuzjaści grania jak i muzyki znajdą coś dla siebie. Odbywa się to na drodze dobrze przemyślanego kompromisu. SteelSeries Arctis 5, którego dzisiaj omówię, ma szansę zdobyć serca zarówno zapalonych graczy jak i miłośników dobrego brzmienia, bez pustych kompromisów i przymykania oka. Zapraszam.

Liczby

Strona producenta: steelseries.com
Strona produktu: steelseries.com/gaming-headsets/arctis-5

Arctis to rodzina składająca się aktualnie z trzech modeli oznaczonych cyframi 3, 5 oraz 7. Dwa pierwsze są do siebie konstrukcyjnie zbliżone, natomiast najwyższy model jest bezprzewodowy. Wszystkie słuchawki występują na rynku w dwóch odmianach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Dodatkowo Arctis 5 doczekał się wersji specjalnej, z motywem Dota2, której jednak w momencie pisania niniejszego artykułu w polskich sklepach nie znalazłem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednak zakupić ten czy inny model bezpośrednio na stronie SteelSeries. Wysyłka do Polski jest darmowa.

Wbrew temu co sugeruje producent, mamy tutaj do czynienia ze słuchawkami stereo z opcją dźwięku przestrzennego 7.1 generowanego programowo. Arctis 5 to propozycja ze środka skali cenowej oraz oferty SteelSeries.

Parametry techniczne nie zrywają czapki z głowy, pozornie nie zapowiadają też nadzwyczajnych doznań akustycznych, choć niezbadane są ścieżki dźwięku.

poprzednia strona (Liczby)    -   następna strona (Obrazy)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test SteelSeries Arctis 5 - cienka muzyczna linia
 
 » Liczby
 » Obrazy
 » Praktyka
 » Wnioski
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »