Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Przegląd 6-ściu odtwarzaczy DVD/DivX Bellwood, Wiwa oraz Korr
    

 

Przegląd 6-ściu odtwarzaczy DVD/DivX Bellwood, Wiwa oraz Korr


 Autor: NimnuL | Data: 27/11/06

Przegląd 6-ściu odtwarzaczy DVD/DivX Bellwood, Wiwa oraz KorrRynek tanich, stacjonarnych odtwarzaczy filmów zdaje się już pękać w szwach. Nowych produktów oraz egzotycznie brzmiących nazw odtwarzaczy przybywa jak grzybów po deszczu. W takiej sytuacji trudno zdecydować się na coś konkretnego. Z drugiej jednak strony wszystkie odtwarzacze zaczęły się do siebie upodabniać, w końcu nie łatwo jest wymyślić coś nowatorskiego w tej dziedzinie. Należy więc spodziewać się raczej kosmetycznych zmian, niż jakiejkolwiek rewolucji.

W niniejszej recenzji omówię playery, które nie dość, że są w stanie odtworzyć prawie wszystko co położy im się na tacy, to dodatkowo kosztują śmiesznie niskie sumy pieniędzy. Czy jednak płacąc zaledwie 120zł – bo tyle należy wydać za najtańszy testowany tutaj model - otrzymamy dobry produkt spełniający nasze oczekiwania? Sprawdźmy to.


Brakuje tylko choinki, prawda? - kliknij, aby przejść dalej


Specyfikacja

Pomimo, że mamy do czynienia z aż sześcioma różnymi modelami odtwarzaczy, to pod względem technicznych możliwości są to produkty identyczne. Nie ma się temu co dziwić, bo tak naprawdę pomimo pozornie różnych firm, faktycznie mamy do czynienia z produktami Bellwooda.

Powyższa tabela wskazuje, że omawiane tu odtwarzacze powinny poradzić sobie niemal z każdym filmem. Poprawnie odtwarzane są filmy DivX oraz XviD kodowane także technologią QPEL, co na chwilę obecną jest już jednak standardem. Prawidłowo mają być też wyświetlane napisy z polskimi literami. Główne różnice pomiędzy omawianymi tutaj odtwarzaczami tkwią jednak na zewnątrz. Przekonajmy się jakie.

poprzednia strona (Specyfikacja)    -   następna strona (Wygląd)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Przegląd 6-ściu odtwarzaczy DVD/DivX Bellwood, Wiwa oraz Korr
 
 » Specyfikacja
 » Wygląd
 » Informacje użytkowe
 » Kilka słów na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »