Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 11 stycznia 2011 
    

Nowy soft dla odtwarzacza Ariva HD 210


Autor: DYD | 16:09
(1)
Na stronie Fergusona pojawiło się nowe oprogramowanie do odtwarzacza HD Ariva 210 (patrz: test u nas). Nowy firmware wedle informacji z pliku changelog.txt dodaje głównie obsługę internetowych stacji radiowych bazujących na API Shoutcast 2.0. Dodano także funkcję 'Auto Play' dla filmów, zdjęć lub muzyki. Oprócz tego warto pobrać najnowszą wersję oprogramowania gdyż przy poprzednich wersjach niektóre filmy zapisane w kontenerze 'mkv' były pozbawione obrazu. Warto także wspomnieć o starszych poprawkach takich jak: wsparcie dla YouTube, więcej wolnego miejsca dla modderów softu, Dolby TrueHD support, MonkeyAudio (.ape) support i .cue support.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Żenada i wstyd takie coś wypuszczać! (autor: djs | data: 11/01/11 | godz.: 21:17)
    To co prezentuje Ferguson dla swoich HD playerków jest żałosne. Pomimo wielkich obietnic do dzisiej większość zapowiadanych funkcji nie ma lub nie działa właściwie. Jak ktoś chce alternatywne i porządne oprogramowanie które pokaże na co stać te palyerki niech odwiedzi stronę www.arivahd.pl. Stronę tworzą zawiedzeni przez Fergusona użytkownicy HD palyerów Ariva.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.