Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 9 stycznia 2013 
    

Aktualizacja testu głośników 2.1 Creative Inspire T3300


Autor: DYD | 11:58
(6)
Zgodnie z zapowiedzią rozbudowaliśmy w naszej ostatniej recenzji głośników 2.1 Creative Inspire T3300 rozdział 'Orkiestra gra'. Oprócz dodatkowych informacjami dotyczących wrażeń z odsłuchu muzyki, dodaliśmy test subwoofera na generatorze dźwięku. W zaktualizowanym rozdziale zamieściliśmy dwa krótkie filmiki pokazujące wychylenia membrany przy różnych niskich częstotliwościach. Zapraszamy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Już lepiej :) (autor: Dziadek Żniwiarz | data: 9/01/13 | godz.: 20:56)
  Test odsłuchu w różnych gatunkach muzycznych wnosi bardzo dużo do recenzji (właściwie to jest niezbędny), a opis pracy subwoofera i filmy są fajnymi dodatkami.

  Wciąż jednak brakuje mi w recce krytycyzmu. Chociaż głośniki są niedrogie, warto opisać, co w brzmieniu jest niedoskonałe i czego nie należy oczekiwać po zestawie tej klasy/tym modelu. Czyżby T3300 były naprawdę tak dobre, że nie ma się do czego przyczepić? Chyba muszę sprawdzić, bo nie uwierzę, póki nie usłyszę ;-)


 2. One nie są dobre, nawet biorąc pod uwagę cenę (autor: fancik | data: 10/01/13 | godz.: 01:24)
  W tekście wielokrotnie przewija się informacja, jakoby za swoją cenę (ok 160zł), grały bardzo dobrze.
  Ciekawi mnie jednak na jakiej podstawie autor wyciągną takie wnioski? Z czym, w podobnej cenie je porównywał?
  Bo sam zagwarantuję, że np. takie ModeComy MC-2110 zagrają znacznie lepiej.
  Nie wspominam już o tym, że do słuchania muzyki system 2.0 ma znacznie większy sens.


 3. Dziadek Żniwiarz (autor: NimnuL-Redakcja | data: 10/01/13 | godz.: 08:30)
  według mnie trudno się tu do czegoś przyczepić. Napisałem jednak czego po tym zestawie nie można się spodziewać - brakuje tu mocy, a powyżej pewnego progu głośności dźwięk przestaje być tak fajny. Trzeba pamiętać, że w większym pomieszczeniu te głośniki się wygubią, a przy takim rozmiarze subwoofera jego umiejscowienie w pomieszczeniu też ma znaczenie - lepiej gdzieś w kącie.

  fancik - jesteś przekonany, że te ModeComy zagrają lepiej? Używałeś T3300? Ja nie jestem tak przekonany. Tego konkretnego modelu nie słuchałem, ale wygląda mi to na zestaw zbliżony do popularnych modeli 2.0 Genius, tam nie jest tak różowo. Odsyłam do innych moich recenzji głośników, bazuję na doświadczeniu i do tego się odnoszę.


 4. @ NimnuL (autor: fancik | data: 10/01/13 | godz.: 14:46)
  Słuchałem ich ostatnio w Saturnie.
  Ot kolejne budżetowe pierdziawki Creativa.
  Wspomnianym Modecomom znacznie bliżej do szkoły grania znacznie droższych Microlabów 2.0 (zresztą to bliźniaczy model jakiś Microlabów 2.1).
  Co do 2.0 Geniusa- o których konkretnie mówisz?
  Przez długi czas używałem HF2000, później HF1255A, teraz mam znacznie droższe Microlaby Solo4C- w odniesieniu do tych ostatnich (sporo droższych- ~400zł), Geniusy wcale nie miały się czego wstydzić.


 5. fancik (autor: NimnuL-Redakcja | data: 10/01/13 | godz.: 15:07)
  no właśnie trick polega na tym, żeby głośników /szczególności tych tańszych/ nie słuchać w dużej hali sklepowej, a w mniejszym pomieszczeniu.

  Genius SP-HF1255A, absolutnie mniej ciekawe według mnie niż T3300.


 6. poprawione ;) (autor: Elektron | data: 12/01/13 | godz.: 18:55)
  a skoro rozmawiacie o jakichś innych zestawach w podobnej cenie to może zrobić test porównawczy pod tytułem "które małe i tanie pierdziawki są najlepsze?" :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.