Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 16 czerwca 2016 
    

Mobilna Opera z funkcją blokowania reklam


Autor: Wedelek | źródło: Opera Software | 19:59
Opera Software oddała w ręce użytkowników nową wersję mobilnej przeglądarki Opera Mini. Najważniejszą zmianą względem poprzedniczki jest dodanie wbudowanego mechanizmu blokowania reklam, znanego z wersji desktopowej. Producent zachwala, że takie rozwiązanie nie tylko zwiększa szybkość ładowania stron, ale też zmniejsza nasz rachunek za Internet, bo pobierane jest mniej danych. Z testów przeprowadzonych przez Operę wynika, że ich mobilna przeglądarka jest o 14% szybsza niż Chrome. Z kolei Adblock Browser ładuje strony aż o 79% dłużej niż nowa Opera.

Jeszcze ciekawiej prezentują się wyniki ilości pobranych danych. W tym teście Chrome pobierał o 84% więcej KB, a w przypadku Ablock Browser było to aż o 240% więcej pobranych danych.


Nowa Opera Mini jest dostępna do pobrania ze sklepów z aplikacjami Apple, Microsoftu oraz Google. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.