Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 6 września 2017 
    

Wszystkie smartfony Nokia z aktualizacją do Androida 8.0 Oreo


Autor: Zbyszek | źródło: GSM Arena | 12:29
(3)
HMD Global, to firma założona przez byłych pracowników Nokii, oraz posiadająca prawa do oryginalnej marki Nokia. To właśnie dzięki temu producentowi na rynek trafiły w ostatnich miesiącach smartfony marki Nokia z systemem Android. Okazuje się, że ta powstała jak feniks z popiołów „nowa” Nokia chce powalczyć o sympatię klientów, gdyż za to można uznać deklarację, że wszystkie oferowane aktualnie smartfony otrzymają aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Aktualizację ma otrzymać nawet budżetowy w ofercie smartfon Nokia 3, który z opóźnieniem otrzymał ostatni update do wersji 7.1.1 ze względu na różnice sprzętowe dzielące go od pozostałych modeli (procesor MediaTek).

Ruch Finów jest warty pochwalenia – jak wiadomo jednym z największych problemów Androida jest słaba dostępność oficjalnych aktualizacji. Producenci szybko zaprzestają aktualizacji oprogramowania, a smartfony inne niż flagowe bardzo często nie otrzymują go wcale. Na tym tle zapowiedź Nokii prezentuje się bardzo dobrze i oznacza, że HMD Global ma faktycznie zamiar powalczyć o klientów i nawet dla tańszych urządzeń z oferty będzie oferować aktualizacje i wsparcie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. "Ruch Finów jest warty pochwalenia" (autor: Qjanusz | data: 6/09/17 | godz.: 15:01)
  nie ruch tylko jego zapowiedź

  Całe piekło zabrukowane niezrealizowanymi i chwalebnymi zapowiedziami.


 2. @1. (autor: Shamoth | data: 6/09/17 | godz.: 15:22)
  Dokładnie, update jak wejdzie to pewnie za dwa lata ;)

  Wolałbym żeby napisali jakieś narzędzie na andka do importu plików NBU ze starych backupów nokia suite :D Przeglądanie tego z palca i kombinowanie z umieszczaniem tego na andku jest trochę czasochłonne...


 3. @news (autor: lcf | data: 7/09/17 | godz.: 18:13)
  Z gatunku czystych Androidów z szybkimi aktualizacjami (w tym Android 8.0) ciekawą opcją będzie jeszcze wchodzący właśnie na rynek Mi A1 - odpalony w ramach programu Google Android One, z aktualizacjami zarządzanymi przez Google. I ma być oficjalnie sprzedawany w Polsce. Jedyne czego niektórym może brakować, to NFC.

  https://www.mi.com/in/mi-a1/


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.