Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 11 października 2017 
    

3DMark Time Spy Extreme już dostępny


Autor: Zbyszek | źródło: FutureMark | 06:09
FutureMark udostępnił do pobrania nową wersję swojego benchmarku - 3DMark Time Spy Extreme. Jest to najbardziej wymagający test kart graficznych i procesorów wydany do tej pory przez tego producenta. Co się zmieniło względem dotychczasowego zwykłego 3D Marka TimeSpy? Nowa wersja zawiera test Extreme, który jest wykonywany w rozdzielczości 4K (3840x 2160 pikseli), co wymaga karty graficznej z minimum 4 GB pamięci. Oprócz tego pojawił się nowy wbudowany test CPU, który ma w pełni wykorzystywać procesory 8 rdzeniowe, oraz w większym stopniu używać instrukcji AVX2.

Według FutureMarka, nowy wbudowany test CPU jest trzykrotnie bardziej wymagający dla procesora, niż test z dotychczasowej wersji.

Benchmark może za darmo pobrać każdy, kto po 14 lipca ubiegłego roku kupił licencję na 3DMark Advanced lub Professional. Plik instalacyjny waży 3,8 GB i jest dostępny do pobrania tutaj.
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.