Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 24 października 2017 
    

Sterowniki Radeon Crimson ReLive 17.10.02 z obsługą 12 kart graficznych


Autor: Zbyszek | źródło: AMD | 15:49
AMD opublikowała nowe sterowniki graficzne Radeon Crimson ReLive 17.10.02. Nowe sterowniki wprowadzają trzy ważne nowości. Pierwszą z nich jest możliwość jednoczesnej pracy nawet 12 kart graficznych, co z pewnością ucieszy wydobywców kryptowalut. Ponadto w ustawieniach ogólnych dodano funkcję GPU Workload, która służy do przełączania kart w jeden z dwóch zoptymalizowanych trybów pracy: Gaming lub Compute. Oprócz tego sterowniki wprowadzają optymalizacje i poprawki wydajności dla najnowszych gier: Destiny 2, Assassin's Creed: Origins i Wolfenstein II: The New Colossus.

Po instalacji sterowników liczba klatek generowana w grze Destiny 2 ma wzrosnąć o 43-50%, w Assassin's Creed: Origins o 13-16% oraz o 4-8% w Wolfensteinie.

Oprócz tego usunięto niektóe błędy znalezione w wersji beta oraz problemy z wyświetlaniem obrazu w grze Player Unknown's Battlegrounds i niestabilność pracy w grze Hearts of Iron IV.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.