Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 8 listopada 2017 
    

Twitter podwoił limit znaków ze 140 do 280


Autor: Zbyszek | źródło: Twitter | 14:32
(1)
Twitter oficjalnie poinformował o zwiększeniu limitu znaków, jakie można zawrzeć w publikowanych informacjach. Dotychczas limit ten wynosił 140 znaków, a od teraz jest to 280 znaków. Firma od września prowadziła testy z podwojonym limitem znaków na wybranej grupie użytkowników. Jak poinformowano, wypadły one na tyle dobrze, że zdecydowano się podwoić limit dla wszystkich użytkowników serwisu. Według Twistera kilka procent użytkowników wykorzystywało dotychczasowy limit w całości, często starając się jak najbardziej skracać swoje komunikaty aby zmieścić się w tym limicie.

W ramach testów okazało się, po udostępnieniu nowego limitu (280 znaków) tylko 5 procent użytkowników serwisu zaczęło przekraczać stary limit. Co ważne osoby te w czasie testów uzyskiwały więcej obserwujących, co świadczyło o tym, że dzięki dłuższemu limitowi ich wypowiedzi były bardziej czytelne i lepsze. Z tego powodu zdecydowano się zwiększyć na stałe limit do 280 znaków. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Widzę wykres (autor: Takkyu | data: 8/11/17 | godz.: 22:16)
    robił specjalista od marketingu.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.