Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 15 listopada 2017 
    

Nowa klawiatura mechaniczna Sharkoon Skiller Mech SGK3


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 15:47
Sharkoon wprowadza do sprzedaży nową klawiaturę mechaniczne o nazwie Skiller Mech SGK3. Klawiatura posiada tradycyjną budowę z klawiszami o znacznej grubości, i jest wyposażona we w pełni programowalne podświetlanie klawiszy w technice RGB. Do jej budowy wykorzystano przełączniki mechaniczne Kailh o wytrzymałości 50 milionów kliknięć. Skok klawiszy do zadziałania to 1,9mm, przy sile nacisku wynoszącej 50 gramów i niewyczuwalnym momencie zadziałania klawisza. Częstotliwość próbkowania kliknięć wynosi 1000 Hz.

Ponadto klawiatura posiada tryb game mode, w którym można zaprogramować klawisze funkcyjne, których wciskanie nie będzie konfliktować z jednoczesnym wciskaniem klawiszy WASD.

Do klawiatury jest dołączone oprogramowanie zawierające bliski 100 trybów podświetlania, każdy z nich składający się z do 250 sekwencji zmian kolorów klawiszy, a wbudowana pamięć pozwala zapamiętać klawiaturze wybraną sekwencję.

Sugerowana cena detaliczna to 64,90 Euro. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.