Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 23 listopada 2017 
    

Gdzie kupić tanio prepaid Xbox Live Gold?


Autor: materiały partnera | 13:50
(1)
Xbox Live Gold to usługa, która jest znajoma każdemu grającemu w trybie wieloosobowym przez internet. Dzięki niej możemy bawić się wraz z innymi osobami ze społeczności graczy na całym świecie. Aby jednak skorzystać z takiej opcji, musimy zapłacić i wykupić subskrypcję Xbox Live Gold. Ile to kosztuje i gdzie możemy nabyć ją najtaniej?

Podobnie jak w przypadku konsoli PlayStation oraz jej subskrypcji Plus, także Microsoft wprowadził ma w ofercie swoją usługę Xbox Live Gold. Są generalnie podobne, ponieważ każda z nich pozwala na granie w trybie wieloosobowym przez internet. To jednak jeszcze nie wszystko. Również w ramach wykupienia Xbox Live Gold otrzymujemy dodatkowe korzyści, w tym dwie darmowe gry co miesiąc, z których możemy korzystać na naszej konsoli, ekskluzywne zniżki w sklepie Windows – Xbox, dostęp do grup i czatów grupowych, aby wspomnieć tylko o niektórych atutach.

Za 1 miesiąc korzystania z usługi zapłacimy 29 złotych. 3 miesiące to koszt 79 złotych. Z kolei wtedy, gdy zdecydujemy się na kupno subskrypcji na 12 miesięcy, zapłacimy 249 złotych. Ceny nie są wyjątkowo wysokie, biorąc pod uwagę fakt, że możemy w ramach tych kosztów otrzymać aż 24 darmowe gry w ciągu roku. Niemniej jednak jest to dodatkowy koszt dla każdego gracza.

Gdy chcesz korzystać z subskrypcji Live Gold, ale jednocześnie nie chcesz płacić za nią tak dużo, rozwiązaniem jest prepaid Xbox Live kupiony w serwisach internetowych poza oficjalnym sklepem Microsoft. Wiele takich serwisów działa również w Polsce i oferują one kody tańsze nawet o 10%. Możemy wtedy zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na wykupieniu usługi na jeden rok!

Gdy chcemy wykupić prepaid Xbox Live poza oficjalnym sklepem, warto wcześniej sprawdzić, czy wybrany przez nas serwis rzeczywiście jest godny polecenia i ma dobre opinie. Możemy zrobić to też całkowicie przez internet. W tym celu wpisujemy do wyszukiwarki nazwę serwisu i przeglądamy wyniki – opinie znajdziemy głównie na forach internetowych. Gdy nasz serwis ma pozytywne opinie, możemy kupić doładowanie już teraz.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ktoś ma doświadczenie gdzie taniej i ok (autor: Sławekpl | data: 24/11/17 | godz.: 18:15)
    i mógłby się podzielić tą wiedzą? dziękuję
    zmieniłem łącze internetowe i dostałem xboxa One S od Orange, będzie robić za player xD ale może warto coś jeszcze z nim robić ;)


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.