Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 27 listopada 2017 
    

F-Secure PSB


Autor: materiały partnera | 14:40
(4)
Nie chcesz tracić czasu na długie wdrożenie antywirusa w Twojej organizacji? Potrzebuje ochronić kilka stanowisk? Sprawdź korzystną ofertę na rozwiązanie oparte na chmurze od F-Secure.

Zapewnienie bezpieczeństwa w sieci to ciągła walka pomiędzy systemami zabezpieczającymi a hakerami. O tym, jak bardzo wyrównane jest to starcie, świadczą statystyki. Według „Internet Security Threat Report”, raportu przygotowanego przez firmę Symantec, w zeszłym roku na każde 131 e-maili, które odebraliśmy, jeden zawierał szkodliwe oprogramowanie (malware). 

I choć na pierwszy rzut oka nie jest to dużo, to jednak w skali całego świata liczba ta jest naprawdę porażająca. Zwłaszcza, że liczba wspomnianych ataków nadal rośnie. 

Czy chcesz zabezpieczyć swój komputer?

Wzrostowej tendencji nie odwrócimy. Nie jesteśmy w stanie zmniejszyć liczby celowych ataków na komputery i sieci komputerowe. Niemniej, jesteśmy w stanie znacznie zredukować ich szkodliwość i to dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu antywirusowemu, jakim jest F-Secure PSB.

W ten sposób nie tylko oszczędzamy Twoje pieniądze, ale też (a może przede wszystkim) Twoje dane. Te zaś, jak wykazuje praktyka, są znacznie wartościowsze od środków finansowych. Czy zatem chcesz ochronić swój komputer przed zagrożeniami? Jeśli tak, to w dalszej części niniejszego artykułu dowiesz się, jak możemy to zrobić razem.


Dlaczego F-Secure PSB?

Zastanówmy się właściwie, dlaczego piszemy o systemie F-Secure PSB. Przecież - z punktu widzenia laika - moglibyśmy napisać o każdym innym systemie antywirusowym. Niemniej to właśnie w F-Secure PSB zaimplementowano rozwiązania, które skutecznie chronią komputer Użytkownika i to znacznie lepiej, niż rozwiązania konkurencyjne. 

Pierwszym powodem, dla którego warto stosować nasze oprogramowanie, są... referencje. Co ważne, są one nadane przez prawdziwych profesjonalistów. To właśnie nasze oprogramowanie jest laureatem nagrody "Best Protection", nadanego w ramach testów AV-Test.

Kompleksowa ochrona, kompleksowe bezpieczeństwo


Kolejnym powodem dla którego warto wybierać dostarczane przez nas rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa to ich maksymalna kompleksowość. Tylko z nami zabezpieczysz za pomocą jednego narzędzia wszystkie urządzenia w Twojej firmie (niezależnie, czy obsługuje je Windows, Linux czy Mac).Dzięki F-Secure PSB zabezpieczysz swoją firmę przed szerokim wachlarzem ataków, rozpoczynając od typowego phisingu, a na atakach dnia zerowego kończąc. Skutecznie walczymy z ransomware, które jeszcze kilkanaście miesięcy temu wyrządziło tak wiele spustoszenia w globalnej sieci komputerowej. Dzięki nam nie stracisz swoich danych. 

Jak działa nasz system?

Jak już wspominaliśmy, F-Secure PSB działa wielopłaszczyznowo. Oznacza to, że kompleksowo zabezpiecza on komputery i zapisane na nich dane, niezależnie w jakich warunkach muszą one pracować. Co to oznacza z punktu widzenia Ciebie, czyli przedsiębiorcy?

1. Ochrona komputera - to najbardziej podstawowy element systemu F-Secure PSB. W celu lokalizacji potencjalnych niebezpieczeństw wykorzystuje on zaawansowaną ochronę behawioralną i heurystyczną. przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i szybkości działania systemu.

2. Ochrona urządzeń mobilnych - czy wiesz, że już prawie połowa ruchu sieciowego odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych? Rodzi to nowe szanse, ale też i zagrożenia. Z F-Secure PSB skutecznie zabezpieczysz wszystkie posiadane przez Twoją firmę urządzenia mobilne. Zrobisz to w bardzo prosty sposób, monitorując ruch sieciowy w obrębie systemu WiFi i zarządzając całością posiadanych urządzeń.

3. Wygodne zarządzanie. Czy uważasz, że zarządzanie tak dużym i złożonym narzędziem jest trudne? Jeśli uważasz, że tak, to jesteś w błędzie. Ty jako przedsiębiorca powinieneś doskonale zdawać sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotne z punktu widzenia menadżera jest odpowiednie zarządzanie. W ramach narzędzia F-Secure PSB stworzyliśmy wygodny, oparty na technologii chmury interfejs użytkownika, dzięki któremu obsługa tak złożonego systemu będzie jeszcze prostsza. Ne musisz już posiadać wydajnych serwerów, ani też trzymać wszystkich haseł na osobnej kartce. Tu wszystko masz pod ręką.

4. Zabezpieczanie haseł. Czy Twój dotychczasowy system antywirusowy skutecznie zabezpieczał istotne hasła? Nawet jeśli tak, to najprawdopodobniej nie robił tego w sposób tak złożony, jak nasze oprogramowanie. Dzięki F-Secure PSB skutecznie wygenerujesz mocne hasła, dokonasz ich szyfrowania i zapiszesz w bezpiecznym miejscu w Twojej chmurze. Co więcej, wszystko to odbywa się za pomocą jedynie kilku kliknięć myszką. 

5. Zabezpieczenie danych w czasie rzeczywistym. Jeśli posiadasz serwer, sam doskonale zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest zabezpieczenie ruchu w jego obrębie za pośrednictwem wydajnych i przede wszystkim pracujących w czasie rzeczywistym narzędzi. Dzięki zintegrowanej ochronie heurystycznej i behawioralnej możesz skutecznie zabezpieczyć cały Twój ruch sieciowy. I co ważne - zrobić to w oparciu o wszystkie dostępne platformy.

W czym tkwi przewaga F-Secure PSB nad dotychczasowymi rozwiązaniami?

Powyższy opis podstawowych usług realizowanych w ramach systemu F-Secure PSB- choć z pewnością jest obszerny - to jednak nie definiuje bezpośrednich korzyści wynikających z wykorzystywania naszego oprogramowania antywirusowego. Dlatego w kilku punktach postaramy się wymienić najważniejsze zalety, wynikające z jego użytkowania.

1. Oszczędzasz na serwerach - dzięki F-Secure PSB nie musisz instalować dodatkowego sprzętu, oprogramowania i inwestować środków niezbędnych do jego utrzymania. W naszym systemie wszystko odbywa się w oparciu o technologię chmury!

2. Prosta obsługa - nasz system jest tak skonfigurowany, by zapewnić maksymalną i kompleksową ochronę, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy IT. Dzięki temu efektywniej wykorzystujesz swoje zasoby ludzkie i minimalizujesz koszty.

3. Większa skuteczność - dokonania naszego systemu antywirusowego są udokumentowane odpowiednimi wyróżnieniami. Co ważne - nie spoczęliśmy na laurach, lecz wciąż staramy się pójść dalej niż konkurencja. Wiemy, że od tego zależy "być albo nie być" Twojej firmy. 

4. Nowoczesne technologie - w naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń, które w rozwiązaniach konkurencyjnych dopiero wchodzą na rynek. Skuteczność naszego systemu zwiększyliśmy między innymi dzięki potencjałowi sztucznej inteligencji, z której cały czas korzystamy. 

5. Ciągły rozwój - przez cały czas stawiamy na rozwój naszego oprogramowania antywirusowego dla firm. W walce z cyberprzestępczością odnosimy duże sukcesy. Jest to owoc ciągłego ulepszania naszego produktu i zorientowania na rozwój. Nie tworzymy oprogramowania "na dziś", lecz na przyszłość.


F-Secure PSB jest najskuteczniejszym narzędziem antywirusowym (z przeznaczeniem dla firm). Składa się na to nie tylko złożoność całego systemu, ale też stawianie na sztuczną inteligencję i ciągłe uczenie się. Dzięki temu system ten stale się rozwija i wciąż idzie naprzód. Stworzyliśmy narzędzie, które samo się doskonali i które odpowiada na cyberzagrożenia w skuteczny i elastyczny sposób. 


Jeśli preferujesz bardziej tradycyjne rozwiązania zapraszamy na stronę sklepu z antywirusami Eset pod adresem: https://nod32sklep.pl

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Radziłbym uważać (autor: M@jkel | data: 28/11/17 | godz.: 09:49)
  Instaluję PSB u moich klientów, i ostatnio są problemy w agencjach celnych - blokuje kontrolkę podpisu z Celiny rozpoznając ją jako zagrożenie.

 2. Zabezpieczenie sieci komputerowej w firmie (autor: www.xenix.pl | data: 28/11/17 | godz.: 11:29)
  Doskonałym uzupełnieniem zabezpieczeń w Firmie jest dedykowane urządzenie UTM.

 3. @2. (autor: Kenjiro | data: 28/11/17 | godz.: 12:34)
  Idź, spamerze, w treści błędy ortograficzne na poziomie "Zagrorzenie".
  Swoją drogą, zmień dostawcę, bo sensowne UTM zaczynają się od małych FortiGate'ów, a NETASQ/Stormshield to g... jakich mało, które obok porządnego UTM nawet nie stało.


 4. @ Kenjiro (autor: www.xenix.pl | data: 28/11/17 | godz.: 14:40)
  Dzięki za uwagę na błąd ortograficzny już jest poprawiony nie wiem jak się to stało, no cóż nikt nie jest nieomylny. Nasza firma nie korzysta z NETASQ/Stormshield i nigdy nie korzystaliśmy z tego typu rozwiązań. Dziękuje za przeczytanie i cenne uwagi. Pozdrawiam.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.