Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 15 stycznia 2018 
    

Stacja eGPU ASUS XG Station Pro


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 13:12
ASUS zaprezentował nowe urządzenie o nazwie XG Station Pro. Jest to stacja eGPU, czyli obudowa wraz z zasilaczem przeznaczona do instalacji w niej karty graficznej, i mogąca być używana do poprawy wydajności 3D zarówno komputerów przenośnych jak i stacjonarnych. Urządzenie jest wyposażone w złącze Thunderbolt 3 o przepustowości 40 Gbps, przeznaczone do połączenia z komputerem lub notebookiem. W środku urządzenia należy zainstalować dowolną kartę graficzną Nvidia lub AMD. Monitor podłącza się bezpośrednio do zainstalowanej w urządzeniu karty graficznej.

Wewnątrz Gaming Station umieszczono jedno złącze PCI-E 3.0 x16 z obsługą kart o TDP do 300W, oraz z układami chłodzenia o szerokości do 2,5 slotu. Obsługiwane są wszystkie najnowsze modele kart w tym GeForce GTX Titan Xp oraz Radeon RX Vega. Do poprawnej pracy wymagany jest 64-bitowy system Windows 10.

ASUS XG Station Pro będzie dostępny w sprzedaży w tym kwartale w cenie 329 USD. W zestawie będzie dołączony przewód Thunderbolt o długości 1,5 metra.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.