Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 31 stycznia 2018 
    

MSI Radeon RX 580 w wersji Armor MK2


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 16:01
MSI wprowadza na rynek nowe autorskie wersji kart graficznych Radeon RX 580 - modele Radeon RX 580 Armor MK2. Karty są zbudowane na dużych rozmiarów płytce drukowanej, która jest dość długa oraz kilka centymetrów wyższa od śledzia. Na PCB umieszczono 8 GB pamięci GDDR5 z 256-bitową magistralą oraz układ graficzny z serii Polaris 2304 procesorami strumieniowymi. Utrzymaniem odpowiedniej temperatury zajmuje się system chłodzenia TorX 2.0, składający się z masywnego radiatora z ciepłowodami oraz dwóch dużych wentylatorów. Pomimo solidnej budowy fabryczne podkręcenie jest dość symboliczne.

Taktowanie układu graficznego w trybie Boost zostało zwiększone z referencyjnej wartości 1340 MHz do 1353 MHz w wersji podstawowej i 1366 MHz w wersji OC. Taktowanie pamięci pozostało niezmienione i wynosi 8 GHz efektywnie. Sugerowana cena nie została podana przez producenta - można przyjąć, że karta w sklepach będzie wyceniana podobnie jak dotychczasowy model Armor MK1.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.