Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 12 lutego 2018 
    

Rapoo 8000 – kompaktowy zestaw klawiatura + mysz


Autor: Zbyszek | 17:18
Rappo wprowadza do sprzedaży kompaktowy, bezprzewodowy zestaw składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz wykorzystując nano odbiornik USB. Zasięg to do 10 metrów, a trwałość baterii do 12 miesięcy. Wchodząca w skład zestawu membranowa klawiatura jest zbudowana w sposób, który chronią ją przed zalaniem. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że ulegnie ona uszkodzeniu przy przypadkowym wylaniu np. kawy. Klawiatura ma wymiany 28,5 cm x 13,9 cm x 2,4 cm i jest wyposażona w 79 klawiszy, w tym klawisz „Fn” pozwalający na wywołanie dodatkowych funkcji.

Kolejnym elementem zestawu Rapoo 8000 jest mysz optyczna z sensorem o rozdzielczości 1000 DPI. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu, dostępnemu do pobrania na stronie Rapoo można dokonać prostej edycji funkcji klawiszy oraz stworzyć wieloklawiszowe makra.

Zestaw Rapoo 8000 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarno-szarym, czarno-zielonym, czarno-niebieskim i biało-różowym, objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Sugerowana cena na polskim rynku wynosi 68 złotych - zestaw jest dostępny w ofercie wielu znanych sklepów internetowych. 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.