Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 21 lutego 2018 
    

Obudowy Fractal Design Meshify C w dwóch nowych wersjach


Autor: Zbyszek | źródło: Fractal Design | 19:42
(1)
W ubiegłym roku Fractal Design wprowadził do sprzedaży obudowę Fractal Design Meshify C Dark TG, która spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród entuzjastów. Teraz producent rozszerza serię o dwa dodatkowe modele, różniące się bocznym panelem. Oryginalna wersja Meshify C Dark TG posiada panel boczny wykonany z hartowanego i mocno przyciemnionego szkła. Dwie nowe wersje to Meshify C TG - z panelem bocznym wykonanym z hartowanego szkła o wysokiej przejrzystości, oraz Meshify C w której boczny panel wykonano w całości z blachy.

Poza tym parametry obudów niczym nie różnią się od pierwszej wersji. Wymiary wynoszą 395 x 212 x 440 mm, przy wadze 6,15 kg (model z typowym panelem bocznym) lub 6,45 kg (modele ze szklanym panelem bocznym). W środku można zmieścić siedem kart rozszerzeń, w tym kart graficzne o długości do 315mm, układy chłodzenia CPU o wysokości do 172mm i pięć dysków: dwóch w formacie 3.5-cala i trzech 2.5-calowych.

Producent nie zapomniał też o wygospodarowaniu miejsca na schowanie kabli oraz dodaniu filtrów przeciwkurzowych. Zasilacz jest montowany w dolnej części obudowy, a do chłodzenia można wykorzystać maksymalnie siedem wentylatorów. Dwa 120/140mm zmieszczą się z tyłu, po jednym, 120mm zamontujemy na dolnej i górnej ściance, a do frontu można zamocować trzy o średnicy 120mm lub dwa 140mm.

Sugerowana cena wersji z blaszanym panelem bocznym to 79 Euro, a wersji ze szklanymi panelami bocznymi to 89 Euro. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: MBR[PL] | data: 23/02/18 | godz.: 17:35)
    Kolejna obudowa dla typowego usera z obowiązkową grzywką na bok. Maksymalnie 2x HDD 3,5" w piwnicy i brak chociaż jednej zatoki na napę optyczny. Jak patrzę na takie obudowy to coraz bardziej doceniam sprawdzoną obudowę Phantex Enthoo Pro BK (z oknem) i czuję że na długo ze mną zostanie.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.