Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 27 lutego 2018 
    

Blok wodny EK Water Blocks dla płyt ASRock X399


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 18:41
Firma EK Water Blocks zaprezentowała nowy blok wodny o nazwie EK-FB ASRock X399 RGB, dedykowany platformie AMD X399 i procesorom Ryzen Threadripper. Jest to monoblok przeznaczony do wodnego chłodzenia zarówno procesora jak i sekcji zasilania procesora, kompatybilny z płytami głównymi firmy ASRock z chipsetem X399. Blok jest wykonany z chromowanej galwanicznie miedzi, natomiast górna część została wyprodukowana z przeźroczystego akrylu i wyposażona w zintegrowanie w pełni programowalne podświetlanie RGB kompatybilne z systemem ASRock RGB LED.

Producent chwali się bardzo gęstym upakowaniem finów, co ma zapewnia bardzo dużą powierzchnię kontaktu z wodą a tym samym wysoką wydajność bloku.

Blok jest kompatybilny z niżej wymienionymi płytami głównymi i jest dostępny w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym EK Water Blocks oraz u innych sprzedawców, w cenie 125,95 Euro.

- ASRock X399 Taichi
- ASRock X399M Taichi
- ASRock Fatal1ty X399 Professional Gaming. 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.