Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 2 marca 2018 
    

Science fiction? Nie - technologia w polskich realiach


Autor: materiały partnera | 12:16
(2)
Umówmy się co do jednego. Początki druku 3D na świecie wywołały falę niedowierzania, głosów, że to przecież nie będzie miało prawa się przyjąć. Poza tym, mieliśmy do czynienia z wieloma sceptykami, którzy przyrównywali powstanie tej technologii do mini-disców od Sony, które przecież miały tak zrewolucjonizować odtwarzanie muzyki, a w praktyce okazały się długofalowym, powolnie umierającym niewypałem. Jeśli chodzi o sprzedaż drukarek 3D polski producent totalnie przeczy takim kierunkom w myśleniu i widać gołym okiem, że drukarki 3d na zamówienie będą tutaj idealnie odpowiadały na potrzeby wielu branż. Tak jest, w tym zespole profesjonalny druk 3D zyskuje na znaczeniu i formie, co też pozwala się konkretnie zastanowić nad faktem – co tę markę wyróżnia?

Pasja i doświadczeniePrzede wszystkim, mówimy o zespole prawdziwych pasjonatów. Takich, dla których profesjonalny druk 3D to zaangażowanie, integrowanie wiedzy i umiejętności, a także – co ważne – kwestia doskonałej elastyczności jeśli chodzi o usługi druku 3d i nie tylko. Wystarczy spojrzeć na stronę: http://ubot3d.pl/drukarki-3d, by przekonać się że tutaj naprawdę mamy do czynienia z maksymalnym nastawieniem na profesjonalizm.

Prawda jest taka, że sygnowane tą marką niezawodne drukarki 3D są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. I nie jest to wcale puste przechwalanie się, tylko raczej znajomość i świadomość własnej wartości, z pozycji eksperta.

Teraz druk 3D na wyciągnięcie ręki to coś więcej niż tylko marzenieTo realia, bo współpracując z naszą marką rzeczywiście doświadczysz zupełnie niespotykanego wcześniej standardu pracy. Nasze drukarki 3D z dużym polem roboczym pozwalają na realizację nawet bardziej złożonych projektów, co jednocześnie pozwala zachować wysoką ich jakość, pod różnymi względami. Tym samym, każda osoba która zechce skorzystać z naszych usług, będzie w stanie konkretnie i merytorycznie się przekonać o tym, że to idealny wybór w tej branży. Warto już teraz skierować swoje kroki na http://ubot3d.pl, gdzie można znaleźć najważniejsze informacje mogące przekonać do wyboru naszych usług. W razie potrzeby, jesteśmy bardzo otwarci na doradztwo i rozmowę, wystarczy skontaktować się z nami.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Możnaby przekazać partnerowi, (autor: Takkyu | data: 3/03/18 | godz.: 00:24)
    że to jego "wykożystanie" ze strony wygląda co najmiej słabo.
    W opisach samych maszyn jest dokładność pozycjonowania i rozdzielczości osi, a brakuje informacji, czy mają krokowce, czy servo.


  2. nic szczegolnego (autor: zawadaki | data: 3/03/18 | godz.: 12:15)
    no i podgrzeeany stol kosztuje ekstra jedyne 900zł nawet nie wyobrazam sobie jak im sie udało tak podrozyc koszty !!!, prusa ma to w nizszej cenie i lepszym wykonaniu masakra, nadmuch chłodzący na wydruk jednostronny wiec mozna sobie wyobrazic ze beda problemy kiedy sam wydruk bedzie blokował nadmuch i jedna strona bedzie idealna a osłonięta bedzie nadtopiona, jak dla mnie lepiej kupic LulzBot TAZ 6 albo Ultimaker

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.